SkyscraperCity banner

5161 - 5180 of 5513 Posts

·
Registered
Joined
·
877 Posts
Zgadza się, ale trochę wygląda to tak jakby tylko do filmu, bo zrobili tylko ten kawałek, który na nim widać a dzisiaj stoją i nic dalej nie leją.
Z tego co kojarzę to zawsze robią 100-150m próbnego odcinka. Badają to, a dopiero potem lecą z masą dalej. Pytanie czy coś w tym roku jeszcze zrobią, bo idzie znaczne pogorszenie pogody od niedzieli.
 

·
Registered
Joined
·
123 Posts
^^^ Podejrzewam, że to fundamenty pod konstrukcję nośną oznakowania drogowego, które w przyszłości zostaną wkopane w docelowym miejscu.
 

·
Registered
Joined
·
30 Posts
Zastanawiam się, czy na każdym obiekcie na węźle Wielki Kack jest zatrudniony osobny podwykonawca, bo kiedy jechałem w piątek po 15-ej na części obiektów nie było już żywego ducha (mimo, iż kilka godzin wcześniej pracowali), a na innych uwijali się pracownicy.
A co do wyrażonej wcześniej opinii o wyjeździe Ukraińców na Święta to chciałbym nieśmiało przypomnieć, iż w prawosławiu wypadają one później, niż u nas, a dokładniej 13 dni później. Różnica wynika z innego (juliańskiego) kalendarza stosowanego w kościele prawosławnym.
A poza tym musimy pamiętać o tym, że oni mają krótkoterminowe zgody na zatrudnienie i wątpię, aby opłacało im się wydawać kasę na wyjazd świąteczny.
 
5161 - 5180 of 5513 Posts
Top