SkyscraperCity banner

5461 - 5480 of 5521 Posts

·
Registered
46 Posts
Miałem dylemat robiąc schemat węzła Chwaszczyno, jak to wszystko oznaczyć i praktycznie jeszcze nic nie oznaczyłem. Są pytania tom znaczy ze trzeba poprawić :)
Tak jak MT pisze, z Chwaszczyna z okolic ronda będzie się jechać przez Nową Rdestową takim zawijasem przez WD-91, dalej do węzła Dąbrowa. To raczej jedyne rozwiązanie, które będzie gotowe na otwarcie Kaszubskiej.

W czasie dzisiejszego spacerku z rodzinką, zaciągnąłem ich przez las w okolice kładki. Nie daje mi spokoju, czy to tylko podbudowa bitumiczna leży na tym odcinku, ale tak.
Oznaczenie na paliku mówi: Trasa Chwaszczynska, podbudowa C5/6, km 3+660, dotyczy podłoża, w które jest wbity:
View attachment 922060

Dwa poglądowe zdjęcia:
View attachment 922067

w drugą stronę, dalej za odcinkiem z masą jest kawałek gotowy na podbudowę:
View attachment 922070
To wygląda jak lotnisko! Jak drugi pas wyasfaltują to 707 siądzie bez problemu :)

·
lalilulelo
741 Posts
Nie widzę przełożenia ruchu za miesiąc, chyba będzie tutaj dodatkowy miesiąc obsuwy, bo realnie zapewne koło 20 grudnia zejdą na przerwę świąteczną.
Skoro w ostatnich tygodniach pracują w święta i niedziele, to żadnej przerwy Bożonarodzeniowej nie będzie :)
Ha, czyli jednak miałem dobre przeczucie. Jeśli dobrze kojarzę, to dziś pracownicy zza wschodniej granicy mają swoje święta, więc wznowienie prac dopiero od 11.01 zrozumiałe.

Teraz jednak obstawiam przełożenie ruchu na późny luty albo nawet wczesny marzec, bo śnieg chyba planuje z nami zostać przynajmniej 2 tygodnie.

·
Registered
881 Posts
Dziś wyjątkowo przejeżdżałem Nowowiczlińską, to niby ktoś pracował, ale to raczej podwykonawcy przy pracach branżowych:

938368

Przy WS-104 jakaś mała wywrotka przywiozła trochę ziemi, jednak nie wyglądała na taką z budowy S6, mogła być za to od tych na zdjęciu. Przy Chwaszczyńskiej mały zespół pracował przy opuszczonym domu. Co się działo na samym węźle Wielki Kack to nie widziałem.

Trzeba poczekać do poniedziałku z oceną zaangażowania, teraz faktycznie czas urlopów.

·
Registered
8,565 Posts
Ha, czyli jednak miałem dobre przeczucie. Jeśli dobrze kojarzę, to dziś pracownicy zza wschodniej granicy mają swoje święta, więc wznowienie prac dopiero od 11.01 zrozumiałe.

Teraz jednak obstawiam przełożenie ruchu na późny luty albo nawet wczesny marzec, bo śnieg chyba planuje z nami zostać przynajmniej 2 tygodnie.
Już dziś to samo sobie liczyłem. Przełożenie ruchu nie nastąpi nawet styczeń/luty, marne szanse na luty marzec, ale jeszcze są.

Moim zdaniem powinna nastąpić aktualizacja etapów.
Jestem wręcz przekonany, że mocno się zmienią, 4 z 5 się wymieszają.

·
Registered
319 Posts
GDDKiA już zrobiła aktualizację nie wpisując Trasy Kaszubskiej do otwarcia w 2021. Czyli obecnie celujemy w wiosnę 2022? Chyba nie jest to zaskoczeniem dla nikogo kto śledzi budowę. Oby przed wakacjami 2022.

·
Registered
881 Posts
GDDKiA już zrobiła aktualizację nie wpisując Trasy Kaszubskiej do otwarcia w 2021. Czyli obecnie celujemy w wiosnę 2022? Chyba nie jest to zaskoczeniem dla nikogo kto śledzi budowę. Oby przed wakacjami 2022.
GDDKiA Gdańsk nadal będzie robić wszystko, by otworzyć w 2021. Info z pierwszej ręki.

·
Registered
8,565 Posts
Ja stawiam na przejezdnosc w 2021.
Co nie jest = z zakonczeniem budowy.

·
lalilulelo
741 Posts
Tak, jeśli otwarcie liczą jako całkowite zejście ekip z budowy, to nie dadzą rady. Ale to nie znaczy, że nie pojedziemy tą trasą, nawet jeśli z ograniczeniami (np. jeden pas, albo 50km/h).

·
Registered
8,565 Posts
Tu tylko ta ciężarówka
IMG_2927.JPG
IMG_2928.JPG

Przy kanalizacji kopią
IMG_2929.JPG
IMG_2930.JPG
IMG_2934.JPG

I... padła mi bateria! Czas podłączenia i odpalenia aparatu, zdążyłem przejechać za kładkę :(
(lustrzane odbicie- od lusterka)
IMG_2935.JPG

Tu można by na sankach :)
IMG_2938.JPG
IMG_2939.JPG
IMG_2940.JPG

Tu się coś dzieje
IMG_2941.JPG

5461 - 5480 of 5521 Posts