SkyscraperCity banner

5501 - 5520 of 5692 Posts

·
lalilulelo
758 Posts
Może po prostu zaczęli deskowanie? Większość przyczółków wciąż jest w powietrzu, lub nasyp jest bardzo nisko i nie da rady podjechać ciężarówką, więc dźwig miałby sens.

·
Registered
125 Posts
Może po prostu zaczęli deskowanie? Większość przyczółków wciąż jest w powietrzu, lub nasyp jest bardzo nisko i nie da rady podjechać ciężarówką, więc dźwig miałby sens.
Możliwe, bo wczoraj rano widziałem pracownika montującego jakieś poprzeczne zbrojenie pomiędzy belkami.

·
Registered
934 Posts
Radzą sobie przy lekkim minusie zakładając koce termiczne. WD-75 taki właśnie ma na przyczółku:
970187

Dostępne są zdjęcia na stronach kontraktów, nie wstawiam w sumie, bo nic specjalnego nie widać we śniegu. Prace skupiają się na węźle Chwaszczyno. PORR pracuje na pełnych obrotach, chyba trochę mniej robi Budimex, ale może sobie na to pozwolić.
Może w niedzielny mrozik przejdę się w stałe miejsca przy Chwaszczyńskiej.

Edit: Jedno jeszcze zdjęcie, łączą ostatecznie lewą jezdnie ES-60:
970217

·
Registered
934 Posts
Korzystając z chwili, zrobiłem kilka zdjęć WD-106.
Zamontowane są te rusztowania/deskowania pod kapy chodnikowe - nie wiem jak to się nazywa. W tygodniu było widać, jak zdejmują je z WD-103 i nocą zakładają tutaj:
972054

Chociaż jeszcze nie do końca:
972055

ale tutaj już sobie poradzą za dnia bez zamykania pasów na OT
972056

Dziś z rana coś robili pod WS-104 ZRL przy przyczółku, potem jak wracałem robiąc zdjęcia nikogo już nie było.
972057

Ostatnie zdjęcie to ZRP WS-104, nie widać zbytnio postępów w zasypce o której pisali, ale przez ten śnieg to niczego nie widać :(
972060

To tyle.

·
Registered
8,656 Posts
Ta Bestia ze wschodu będzie na przełomie tygodnia, a potem znów temperatura kręci się koło 0 lub lekkim minusie więc można betonować, tyle teoria :)
Powiem tak, nie widze by tam mieli wylac w styczniu.
A ponizej na potwierdzenie🤣
0630143C-ED9E-498A-8019-C86A99D6A885.jpeg

5501 - 5520 of 5692 Posts