SkyscraperCity banner

6161 - 6180 of 6232 Posts

·
TANNED
5,109 Posts

·
Registered
1,052 Posts
Tak się pozmieniało, że nawet już nie kojarzę tych rejonów. To nie jest przypadkiem Nowa Rdestowa, która w tym miejscu włączy się w stary przebieg DK20?
Tak, dokładnie. Kawałek za tym czeka ich wymiana gruntu.
To jest to przyszłe skrzyżowanie:
1420828

Ja dorzucę kilka bardzo starych zdjęć, starych bo z piątku. Liczyłem, że może będą już nowsze.

Jadąc z Chyloni, poszerzenie OT przed zjazdem do Nowowiczlinskiej:
1420872

1420878

Jak to tam dziś może wglądać? Niestety ja za szybko na trasie się nie pojawię 😷

·
Registered
8,856 Posts
Bo to juz jutro.
No i niestety skonczy sie juz plynna jazda obwodnica

·
lalilulelo
846 Posts
A jutro nie miało być przełożenia ruchu na Chwaszczyńskiej na nową jezdnię (3-4km to wygląda a Polifarb-WD100), a to co robią dziś na OT to jest budowa tych "tymczasowych przewiązek" na kolejny etap, jak zamkną OT ?

·
Registered
8,856 Posts
A jutro nie miało być przełożenia ruchu na Chwaszczyńskiej na nową jezdnię (3-4km to wygląda a Polifarb-WD100), a to co robią dziś na OT to jest budowa tych "tymczasowych przewiązek" na kolejny etap, jak zamkną OT ?
Tak, przepraszam.
Chyba wyszlo zmeczenie.
Golym okiem widac, ze przelozenie ruchu na OT jest nierealne jutro🤣🤣🤣
Sorki

·
Registered
78 Posts
Mam nadzieję, że w maju w końcu uda się przełożyć ruch z OT na objazdy, trzymam kciuki. Wtedy w czerwcu pewnie by zaczęli wyburzać wiadukty w ciągu OT. Pytanie tylko, czy jest możliwe oddanie nowej, poszerzonej OT do kwietnia 2022 r.? Jak myślicie koledzy? Bo jak patrzyłem, jak budują WD 100 i 101, od których zaczęła się praktycznie budowa, to już od 1,5 roku ciągle przy nich coś dłubią.

·
Registered
50 Posts
Nic takiego nie widziałem

Tak jak kolega Michał wcześniej pisał to leży już asfalt z połączeniem OT z zjazdem na Nowowilczńską. Pocieli bariery i położyli asfalt na passie dzielącym więc szykują się na nową organizacje.

6161 - 6180 of 6232 Posts