SkyscraperCity banner

8121 - 8140 of 20340 Posts

·
Registered
2,977 Posts
Teraz dopiero jak oczyścili teren budowy z wszelkiej roślinności to widać ogromne zróżnicowanie wysokości w terenie

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,497 Posts
Takie mizerne te zdjęcia wyszły...

W każdym razie nie byłam przygotowana i nie zrobiłam zdjęcia spychaczom, które działały ostro przy północnym wlocie do tunelu. Zaczęli skubać... :)
Reszta zdjęć to poniższa mizeria.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Tyle.

Fotorelacja wstawiona automatycznie.

·
Registered
8,124 Posts
Informacja z Biuletynu Zamówień Publicznych:

Kraków: Budowa dwóch kładek dla pieszych nad drogą krajową nr 7 w miejscowościach Głogoczów i Jawornik w ramach programu: Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie małopolskim
Numer ogłoszenia: 170149 - 2016; data zamieszczenia: 01.08.2016

ZAMAWIAJĄCY: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie

Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 4471544,71 PLN

NAZWA WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
FIRESTA - Fišer, rekonstrukce, Brno Oddział Spółki Akcyjnej w Polsce, Cieszyn

Cena wybranej oferty: 3797566,32 PLN
Źródło - www.uzp.gov.pl

·
Registered
5,806 Posts
Jechałem dzisiaj po raz pierwszy od wejścia ekip pilarzy na plac przyszłej budowy. Na północ od siedziby Blachotrapezu, po lewej stronie jadąc w stronę Krakowa widać stary przebieg drogi - zakosy drogi i kamienny przepust pod drogą (zdjęcia nr 28 i 32 w tej fotorelacji http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=134711668&postcount=8132). Wiadomo czy to zostanie czy będzie wyburzone?

·
Registered
36 Posts
Jechałem dzisiaj po raz pierwszy od wejścia ekip pilarzy na plac przyszłej budowy. Na północ od siedziby Blachotrapezu, po lewej stronie jadąc w stronę Krakowa widać stary przebieg drogi - zakosy drogi i kamienny przepust pod drogą. Wiadomo czy to zostanie czy będzie wyburzone?
w tym miejscu idzie nowy ślad S7, w związku z czym starodroże idzie do niwelacji, a przepust kamienny do rozbiórki.

·
Registered
808 Posts
Takie pytanie. Proces budowy będzie taki sam jak na klasycznych płaskich autostradach ? Czyli nasypy przeciążeniowe czy jako, że jest to górzysty teren i sporo estakad to tutaj jazda z palowaniem (ew. jakie inne metody) ma większy sens niż użycie nasypów ?

·
Registered
29,391 Posts
Takie pytanie. Proces budowy będzie taki sam jak na klasycznych płaskich autostradach ? Czyli nasypy przeciążeniowe czy jako, że jest to górzysty teren i sporo estakad to tutaj jazda z palowaniem (ew. jakie inne metody) ma większy sens niż użycie nasypów ?
Wg ponizszej animacji bedzie kilka imponujacych estakad:

8121 - 8140 of 20340 Posts