SkyscraperCity banner

19181 - 19200 of 19306 Posts

·
Registered
7,591 Posts
Kilka zdjęć od Nadzoru z Odcinka II

Obiekt 15+16

Montaż zbrojenia kap chodnikowych (Obiekt 15+16)

Portal Północny Tunelu

Wykonanie zbrojenia płyty fundamentowej budunku SW2

Zbrojenie stropu budynku SW2 (nitka prawa)

Obiekt 17 - Tunel

Wykonanie torkretu obudowy tymczasowej w niszy syganlizacyjnej

Zbrojenie kaloty w tunelu lewym

Zbrojenie niszy sygnalizaycjnej

Zbrojenie spągu w tunelu lewym

Odcinek - km 723+800 - 724+200

Koryto Stachorówki nad murem MO6

źródło - S7 - Odcinek II

·
Registered
877 Posts
Z Twittera GDDKiA

Budowa dwujezdniowej #DK47 #Rdzawka #NowyTarg rozpocznie się 25.06.2020 r. Saperzy sprawdzą teren, a za nimi ruszą specjaliści od inwentaryzacji przyrodniczej. @gddkia #Małopolska #ŁączymyPolskę #Kraków #Zakopane #Podhale @MI_GOV_PL https://t.co/S79DVpKOyz
Zastanawia mnie czemu saperzy nie mogli wcześniej sprawdzić terenu tylko czekali do czasu wydania ZRIDu

·
Registered
1,737 Posts
Wydaje mi się że Gierek zbudował tylko dwupasmowy odcinek Kraków-Myslenice. Stara droga szła od Krakowa przez wsie do centrum Myślenic i dalej juz tak jak ja znamy.
Gierek jak Gierek, ale mnie ciekawi dlaczego jak budowali Myślenice-Lubień parę lat temu to zrobili to po łebkach i zamiast jechać 120 to jest ograniczenie do 90...

·
Registered
1,156 Posts
Świetna wiadomość, że w końcu rusza dalszy etap Zakopianki. Dla mnie pozostaje jeszcze łącznik z DK49 w Nowym Targu i będę content. Na jakim etapie są przygotowania tej inwestycji?

·
Registered
16,108 Posts
Dla mnie pozostaje jeszcze łącznik z DK49 w Nowym Targu i będę content. Na jakim etapie są przygotowania tej inwestycji?
Dzisiaj ogłoszono przetarg na STEŚ-R.

·
1Marek1
1,328 Posts
Discussion Starter #19,190
Gierek jak Gierek, ale mnie ciekawi dlaczego jak budowali Myślenice-Lubień parę lat temu to zrobili to po łebkach i zamiast jechać 120 to jest ograniczenie do 90...
Odcinek Myślenice-Lubien to była dobudowa drugiej jezdni (bliżej Myślenic) i cześciowo nowy ślad (bliżej Lubnia). Wykorzystano dolinę Raby, cześciowo budując nową drogę na niej (zwężono rzekę murem oporowym żeby zmieścić drugą jezdnię). Więcej miejsca tam nie ma i nie każdy zakręt dało się przeprofilować.

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,480 Posts
Powinno być dzisiaj w Kronice o 18.30. :)

19181 - 19200 of 19306 Posts