SkyscraperCity banner

7801 - 7820 of 7834 Posts

·
Registered
85 Posts
Ktoś wie, kiedy ostatecznie zostanie odebrany odcinek Koszwały-Kazimierzowo? Już prawie rok będzie z przejezdnością.

·
Registered
387 Posts
W ostatni weekend pierwszy raz przejechałem całą S7 w obie strony. Między Nowym Dworem a Elblągiem w stronę Wawy znajduje się "wyjazd z budowy" na trasę główną. Nadal coś tam grzebią, więc do czasu zakończenia prac nie ma mowy o odbiorze. Jazda 100tką jest dość męcząca, bo większość kierowców się do tego nie stosuje. Mogli by dać ograniczenie tylko w tym jednym miejscu.

Zastanawiające, dlaczego tyle czasu od otwarcia trasy, nie jest już wszystko skończone.

·
Registered
86 Posts
Ktoś wie, kiedy ostatecznie zostanie odebrany odcinek Koszwały-Kazimierzowo? Już prawie rok będzie z przejezdnością.
odcinek Budimexu niedawno został całkowicie ODDANY do użytku (Kazimierzowo - NDgdański)

odcinek Metrostavu (NDGdanski-Koszwały) GDDKiA dała termin do 30.09.2019 na oddanie, ale na moje oko nie dadzą rady wszystkiego dopieścić - szczególnie melioracje kuleją i ciągle obsuwają sie skarpy..... mysle ze realnie dla tego odcinka termin na przekazanie to 30.12.2019 :eek:hno:

·
Registered
86 Posts
^^
A masz może jakieś źródło mówiące o oddaniu odcinka Budimexu?
rozmawiałem z osobami , ktore robiły u mnie na nieruchomości - odbiór-foto dla GDDKiA w celu ew. roszczeń zniszczeń przez budowę S7 nieruchomości...

była to ustna rozmowa i potwierdzali kilka razy info , które napisałem/zacytowałem wyżej...

zresztą widać ze odcinek Budimexu ma od niedawna zdjęte wszelkie ograniczenia drogowe i brak jakichkolwiek prac - w CAŁYM pasie drogowym dot. inwestycji....

·
blackwater1981
1,911 Posts
Jechałem w niedzielę S7 z Olsztynka do Gdańska. Odcinek Budimexu już bez ograniczeń. Znaków nie ma. Nawet Yanosik już był zaktualizowany w tym temacie :) NDG-GD jak wspomniał kolega wyżej dalej 100km/h.

·
Registered
86 Posts
Przy węźle "CEDRY MAŁE" oraz "DWOREK" postawiono znaki duze "UWAGA ŁOSIE", dziwne bo mogli to ustawić rok temu (1.11.2018) jak było otwarcie-przejezdności tego odcinka S7- teraz juz na pełnym ogrodzeniu..? jaki to ma sens ? ktoś wie o co chodzi z tymi " łosiami" ?? dodam ze znak mówi o zwierzętach - jest piktogram, a nie o kierowcach ....:)

·
Registered
70 Posts
Jest na prawdę duża migracja łosi, potrafią w stadach po 5 sztuk w rejonie Wisły chodzić.
Dziś zdejmują ograniczenia na odcinku Metrostav, więc chulaj dusza Janusze i Grażyny mogą cisnąć na groby.

7801 - 7820 of 7834 Posts