SkyscraperCity banner

9301 - 9320 of 9910 Posts

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Ja też jeszcze siedzę nad nocną wersją filmu... :nuts:
Za niedługo wrzucę. Kamerka dała radę o wiele lepiej niż aparat w telefonie.

·
Registered
68 Posts
Na OpenStreetMap już jest, ale domyślny routing przez OSRM jeszcze nie załapał, że może prowadzić nowym odcinkiem. NaviExpert już prowadzi od Huty do Bieżka przez S7.

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Wszyscy grzecznie słuchają przemówień...
A co robię ja.. zamieszczam info na ssc. :nuts:

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Przejazd nocny. :)

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Dla dopełnienia całości jeszcze przejazd w drugą stronę.

·
Registered
104 Posts
Dla dopełnienia całości jeszcze przejazd w drugą stronę.

Jechałem 20min przed Tobą ;) Wczoraj było pięknie, bardzo malownicza trasa, wieczorem zachód słońca i ten most plus widoczki - miodzik. A z powrotem to przejście oświetlenia, kiedy wjeżdżasz na nowy odcinek - masz wrażenie, że wjeżdżasz w nowy świat ;) szkoda tylko, że tak krótko. Ale muszę przyznać, że z obrzeży wieliczki pod park wodny w 23 min bez przesadnego spieszenia się, wynik spoko.

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Właśnie te czasy są najlepsze! Z NB pod al. Solidarności i z powrotem w 20 minut. :nuts:
To jest niewiarygodne. Przez całe moje życie była to spora wyprawa, najpierw jadąc Wielicką, Nowohucką, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II, na Plac Centralny... Później po oddaniu mostu Wandy przeciskanie się przez Stary Bieżanów i przejazdy kolejowe, Półłanki, Klasztorną... stare dzieje.

Wczoraj po południu jechałam z NB pod kombinat... 10 minut.
Pięknie. :cheers:

Teraz sprawa oświetlenia pylonów, coś wiadomo kiedy zaczną się świecić?

·
Registered
104 Posts
Co do czasów - wszystko jednak zależy od tego, jakie będziemy mieć obciążenie zjazdów - bo jazda w kierunku a4 - bez wątpliwości - będzie ogromne przyspieszenie i dużo ruchu z nowohuckiej i wielickiej może się tam przenieść. Jednak wielu kierujących się zdziwi - bo jazda z alei przez plac centralny nie ma priorytetu - ten zarezerwowany jest na światłach dla kierunku z ronda kocmyrzowskiego. Także prognozuję wzrost korków pod NCK'iem.
Problemem będzie jazda w drugą stronę. Wczoraj przytrzymało mnie 3 ciężarówki i niestety pod kombinatem muszą tworzyć się korki. Na ptaszyckiego fajnie wymienili nawierzchnię, jest trochę szerzej. Ale tam jest masa świateł i też będzie przytrzymanie. Do tego remont torowiska na rondzie kocmyrzowskim - tam w szczycie też jest dramat. Więc polecam jazdę z ptaszyckiego prosto ;).

Oby wzięli się za szybką budowę kolejnego odcinka.

Patrzcie jak człowiek się przyzwyczaja:
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=40344086&postcount=1328

Jeździmy po tym odcinku mówiąc "stary", a tam jeszcze były pola jakiś czas temu. Ciekawe jak szybko przyzwyczaimy się do nowej trasy ;) chociaż most będzie zachwycał chyba za każdym razem. Jest potężny. I jedzie się przez niego i jedzie ;) super uczucie.

·
Rowerowy poganiacz MPK
651 Posts
A jakby poszukać jakie to żale i lamenty były na ten most. Że dwa, że nie taki, że ...

A teraz? Zachwyca.

·
Registered
33 Posts
Jechałam wczoraj po 23-ciej. Super wrażenie :) Zaskoczył mnie brak oświetlenia pylonów bo na nie właśnie najbardziej liczyłam. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne :)

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Ja tam się cieszyłam od początku! :nuts:

Trzeba jeszcze popstrykać nocne zdjęcia jak włączą oświetlenie pylonów.

·
Registered
104 Posts
A jakby poszukać jakie to żale i lamenty były na ten most. Że dwa, że nie taki, że ...

A teraz? Zachwyca.
Przyznam i biję się w pierś - jak zobaczyłem wizualizację po raz pierwszy, to pomyślałem - "taaa...jasne... jeśli w ogóle powstanie tam taki most. A tu jeszcze z takim rozmachem..." a tu stoi ;) i wygląda lepiej jak na wizualizacji ;) i ten zachód słońca ;) fotki sprzed tygodnia typowo na tapetę ;)

·
d(*_*)b ~{|KR|)
5,498 Posts
Taka tam retrospekcja...

:)

9301 - 9320 of 9910 Posts