SkyscraperCity banner

9901 - 9910 of 9910 Posts

·
Registered
2,366 Posts
Nie mam czasu odszukiwać wywiadu video jaki dała GDDKiA w Krk odnosnie inwestycji jakie planują na odcinku Krk-Myslenice. I to jest wlasnie ta przebudowa o której mówisz, masakrycznie trudna. Tak, wciąz nie bedzie to eSka, ale dużo usprawnien się pojawi.
A pisanie o S7 za Wieliczką jest pisaniem bajek, teren równie trudny co Zakopianki, w dodatku zalepiony domkami jak mało gdzie w okolicy Krk.
Wg mnie wszystko na co mozemy liczyc to połączenie S7 do Wieliczki przez w. Bieżanowski, dzisiaj jak już pokazano wczesniej jest ono kulawe na węźle wielickim.

·
Registered
1,341 Posts
Były takie plany, nawet nie dawno była o tym artykuł chyba w DP. Jednakże na dzisiaj to ma może 1% szans. Aczkolwiek kto wie za parę lat czy nie wróci się do tego pomysłu.
Szczególnie że nie wiadomo co zrobić z zakopianka na odcinku Kraków - Myślenice.
...
Na razie likwidują lewoskręty na odcinku Kraków-Myślenice.
Docelowo to taniej dobudować po 3 pasie niż robić "S" przez Wieliczkę.

·
Registered
538 Posts
Albo zamiast kosztownych węzłów i skrzyżowań dwupoziomowych, poszerzyć drogę, gdzie się miejscami da i zrobić tam nawrotki za skrzyżowaniami. Tylko chodzi mi o takie sensowne, jak na ATW przynajmniej, żeby był pojemny pas do zjazdu i rozbiegowy.

·
Optimist trotzdem
2,825 Posts
nie, nie, to raczej nie.
Drobna próbka tego jest na Alejach, tylko mniej bolesna, bo szybkości są mniejsze.
Już widzę te wjazdy z agrafki w lewy pas, by szybko następnie uciekać na prawo, by zjechać.
To proszenie się o kłopoty.

·
......................
130 Posts
Kiedy ruszają prace nad krakowskim odcinkiem S7 (w. Nowa Huta - w. Mistrzejowice)?

Edit: Dlaczego wątek jest w inwestycjach ukończonych? Ukończony został tylko pierwszy etap do w. Nowa Huta.

9901 - 9910 of 9910 Posts