SkyscraperCity banner

10521 - 10540 of 10549 Posts

·
Registered
206 Posts
Dziś po południu zwężenie już obowiązujące. Ale jakoś nic poza tym nie było widać. Może się wolno rozkręcają, albo robią gdzieś poza trasą.

Update:
A dziś od rana całkiem spory ruch na węźle Kobyłka. I trochę ruchu między na zablokowanym pasie w kierunku Wyszkowa.

·
Registered
34 Posts
Wczoraj zaczęły się prace przy uzupełnianiu brakujących ekranów na wiadukcie nad węzłem Marki, wyłączony został prawy pas.
Od węzła Zielonka do węzła Kobyłka wkopują korytka odpływowe ( jeśli się mylę proszę mnie poprawić)
No i pomału przybywa nasypu na węźle Kobyłka, prace też trwają przy kładce dla pieszych ( widziałem tam dziś kilka osób)

Trafił się też gapowicz, który za nic miał zwężenie w kierunku Radzymina
https://www.youtube.com/watch?v=AmKcCqg9LOw

·
Registered
2,516 Posts
Zdjęcie z dzisiaj, węzeł Kobyłka od strony Przyjacielskiej.
https://i.imgur.com/sBem32J.jpg
Jeśli to zdjęcie sam wykonałeś to na przyszłość prośba aby zmniejszał rozmiar zdjęć do 1024x768. Łatwiej będzie wszystkim oglądać... a jak to nie twoje to podawaj źródło.

Bardzo mnie interesuje stan prac tej budowy a w szczególności węzła Kobyłka jak również udostępnienie węzła Wołomin (ale tu problem jest po stronie MZDW).

Dziękuję :)

·
Registered
815 Posts
Trochę zdjęć z powietrza od Generalnej
W ramach kontynuacji budowy S8 Marki - Kobyłka, wykonawca prowadzi roboty odwodnieniowe (po obu stronach pasa rozdziału) pomiędzy węzłami Zielonka i Kobyłka oraz buduje ekrany dźwiękochłonne na węźle Marki. Na tych odcinkach wyłączony z ruchu jest jeden pas jezdni i obowiązuje ograniczenie prędkości. Niestety, bardzo często kierowcy jeżdżą szybciej niż pozwalają znaki drogowe.
Rosną również nasypy przyszłego węzła Kobyłka.
Fot. Krzysztof Nalewajko

FB GDDKiA

·
Registered
815 Posts
Na łącznicy wjazdowej w kierunku Radzymina rozpoczęli układanie ścieków trójkątnych. Nasypy na WD-5 rosną w błyskawicznym tempie! Jeśli w takim tempie to będzie postępować to węzeł Kobyłka udostępniony do ruchu będzie jeszcze przed wakacajami :cool:

10521 - 10540 of 10549 Posts