[email protected] - nie lap mnie za slowka, wiemy o co chodzi; zastanawia mnie po prostu czy za 10 lat nie bedzie trzeslo tak bardzo ze bedzie malo komfortowe; i daruj sobie pesonalne wycieczki co do zawieszenia;
lepiej jechac chyba jednak na Marzenin - 3km i jestes na S - nie ma tych zakretow najgorszych do Lasku i "Łasku" jako takiego
[email protected] - w Rzgowie sie jeszcze nie swieca a ty bys chcial zeby na Kanzasie bylo od razu?
Jak patrzy sie jak trzeba dojechac od centrum Z Woli do tej drogi zeby dalej jechac do LDZ to sie odechciewa;
Tam powinny byc 2 osobne wezly - jeden gdzies od Swedzieniejewic albo Paprotni dla Zd-Woli i jeden laczacy jakos przebieg 481 i 483 dla Łasku; droga do Marzenina od Pruszkowa chyba niedawno byla robiona, most na pewno - ale jej szerokosc i stan techniczny.....
no ale najlepsze jest te 10m przy samym wezle Marzenin od strony wioski - wstydziliby sie tak oddwac ta droga - przychodzi mi na mysl ten most co Chinczycy zbudowali teraz do Korei Pln do ktorego nie ma dojazdu....
pozdro600