SkyscraperCity banner

4201 - 4220 of 7783 Posts

·
Registered
2,138 Posts
S8 granica województw - obwodnica Zambrowa.
Dobre wieści z wiaduktów WD7 i WD8.
WD7 (dla drogi powiatowej Szumowo - Żabikowo Rządowe) - ustrój nośny jest już zabetonowany.
Zaś WD8 (dla drogi gminnej Krajewo Budziły - Kalinowo) ustrój nośny jest dzisiaj betonowany.

1. Zdjęcie robione rano (godz. 7). Pompa betonu stała przy początku WD8 (nie dojechałem do wiaduktu bo korek).

2. Zdjęcia robione o godz. 15 pompa betonu jest w połowie drugiego segmentu (na cztery).

3.

4.

Cdn ...

·
Registered
2,138 Posts
5. Segmenty. Pierwszy segment już w betonie.

6.

7. I zdjęcia robione o 18:30.

8. Pompa betonu przestawiona już z drugiej strony. Kończy zalewać drugi segment. Czyli połowę betonowano około 12 godzin. Jak nic roboty do rana.

9. Zdjęcia archiwalne z 7 sierpnia. Tak jak widać WD8 był nie do końca zaszalowany i nie było zbrojenia.

Cdn ...

·
Registered
303 Posts
Meżenin Zambrów s8 relacja gdzie sie zagubila ?

WItam

Czy ktos moze by wrzucil cos z odcinka Mezenin Zambrów :) ? jak to wszystko wyglada: ) czy juz moze niedlugo oddadza do uzytku :) fajnie jak to byl koniec pazdziernika :)

·
Registered
325 Posts
Witajcie! :)

Zgodnie z prośbami mam dzisiaj świeżutkie zdjęcia (i filmik z przejazdu) z odcinka obwodnica Zambrowa - Mężenin :)
Przypominam, że odcinek realizuje Astaldi, a termin zakończenia robót wg. kontraktu to 7 grudnia 2016 (przetarg ogłoszono 30.10.2013 r., a umowę podpisano 22.12.2014 r.). Trochę pracy im jeszcze zostało, ale powinni spokojnie zdążyć, jeżeli nie będzie wcześniejszej zimy. Nie mam zdjęć samej obwodnicy Mężenina, ale widziana ze starej DK8 wygląda na skończoną (malowanie poziome).

Zaczynamy!

Kierunek Białystok:

zakończenie obwodnicy Zambrowa

c.d.n.

·
Registered
3,080 Posts
Schematy drogi ekspresowej z podziałem na budowane odcinki w poszczególnych województwach

województwo mazowieckie

Radziejowice - Paszków

Wyszków - Poręba odc.Ia

Poręba - Ostrów Mazowiecka odc.Ib

Ostrów Mazowiecka - Granica Województwa odc.II

województwo podlaskie

Granica Województwa - Zambrów

Mężenin - Jeżewo

·
Registered
1,470 Posts
Ostrów - gr. woj. - sporo czarnego pojawiło się w ostatnich dniach, nie jestem pewien tylko czy to ciąg główny czy serwisówka - ciemno było :)

·
Registered
5,543 Posts

·
Registered
2,138 Posts
S8 granica województw - obwodnica Zambrowa.
Trochę informacji z początku kontraktu.
WD3 i PZ4.

1. Pod WD3 uciąglono główne jezdnie S. Są one na razie w kruszywie, ale mogą już niedługo kłaść warstwy asfaltowe.

2. Na brakującym odcinku położono ściek trójkątny.

3.

4. Tymczasowy przejazd dla przełożonej drogi gminnej Wyszomierz - Radany.

Cdn ...

4201 - 4220 of 7783 Posts