Skyscraper City Forum banner

?!

1 - 16 of 16 Posts

·
wartości
17,873 Posts
Tutaj mamy zabawę konwencją panoramy - w przeciwieństwie do zdjęcia Krzycha z tej samej edycji, które jest tylko panoramą i niczym więcej. To zdjęcie jest natomiast panoramą będącą pretekstem do przekazania jakichś treści zajmujących resztę kadru - dynamiki rzeki i (na pozór) samotnej łodzi. To zdjęcie pobudza wyobraźnię, generuje jakąś refleksję, nie nudzi.

·
Registered
8,887 Posts
Klasa sama dla siebie, kocham Cie urbanned:) 10.

Jak juz weszlo na moj temat w tym watku, to powiem tylko, ze przeciez nie kazda fota musi byc na maxa ambitna, miec przekaz itp. To jest przeciez zwykly Urban Photo Contest i jest w nim tez chyba miejsce na zwykla panoramke:)

·
Zjadam dzieci, polecam !
8,720 Posts
^^ Ambitność, przekaz to przecież tylko częś składowej do oceny zdjęcia. Jeszcze jest technika, jakość, tytuł no i poziom wyspania oceniającego ;)

Zdjęcie urbanned'a podoba mi się, choć dla mnie za dużo wylądowało na nim pierwszego rozmazanego planu. Mniej wody ciut szerzej. Moje zdanie.

1 - 16 of 16 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.