SkyscraperCity banner
1 - 20 of 181 Posts

·
Lilium Bosniacum
40,319 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Sanski Most​

Evo, kad sam vidio Edinove slike Bihaća, ponukalo me da i ja otvorim photo thread Sanskog Mosta, i taman da nakačim slike zadnji put kad sam bio. :)

Kratki intro, Sanski Most, gradić od oko 50,000 ljudi se nalazi u sjeverozapadnom dijelu Bosne i Hercegovine, u Unsko-Sanskom Kantonu, i drugi je najveći centar u Kantonu poslije Bihaća :)gunz:) :) Što se površine tiče, jedna je od najvećih općina u Bosni i Hercegovini, i poznat je po nazivima "Grad cvijeća", "Grad zelenila" i "Grad na 9 rijeka".

I sad, slike :)

Ključka ulica, i pravoslavna crkva

Pogled prema ulici M. Ćazima Ćatića

Ključka ulica, lijevo moja osnovna škola :)

Još malo obnovljene Ključke

·
Lilium Bosniacum
40,319 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Anywho, idemo dalje, ignorišite double-threadove, nadam se da će ih LM brzo izbrisati:

Obnovljena zgradica Elektroprivrede

Prema Bulevaru M. Ćazima Ćatića

Raskrsnica

·
senior member
18,133 Posts
lijepe slike, finog grada koji se sređuje i u lijepšava - drago mi je to vidjeti.

·
Banned
3,731 Posts
sve nove ulice sto se rade, jeli se sve poplocavaju sa ovim crvenim kamenom? ili je to samo pojedine ulice u centru grada?

·
Vajko Rasic
310 Posts
Sanski Most super napreduje, mada onaj dio iza dzamije oko pijace izgleda ko da ga je Enver Hoxha sredio.

Ali sve drugo je ekstra, cvijece, pa ona fontana, parkici, Konzum i dosta novogradnje daju gradu jedan skroz novi stimung. Ali meni najljepsa stvar, kad se prolazi kroz centar ima jedna mala ulicica, zove se Alagica sokak, a u tom sokaku jedna mala kucica, stara, prava bosanska, svakog puta kad me put u S.M. nanese dodjem pred tu kucu i posteno je se nagledam. Prelijepa je. :drool:

·
Registered
22,040 Posts
Ključka ulica, i pravoslavna crkva

Pogled prema ulici M. Ćazima Ćatića

^^^^^^ Ova trafika mi je legendarna!
Zar nije bilo bolje postaviti billboard sa natpisom "Mi necemo da se vidi pravoslavna crkva" :lol::lol::lol:

·
Registered
22,040 Posts

·
Registered
22,040 Posts
A mimo svega, cestitke Sanskom Mostu! :D

1 - 20 of 181 Posts