SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
6861 - 6880 of 6891 Posts

·
HDZ
6,160 Posts
^^ Šteta, što se mene tiče mogli su komotno PREKO Kobilje Glave, pokrkati sve one kućice i sve fino poravnati. :D
Pa ipak je bolje ispod. Nema uzbrdice i leda i neće biti nesreća a bilo i h je na tom putu dosta. Sjeti se samo Halida Bešlića.
Što se tiče kućica, davno je počela gradnja na tom dijelu, još od šezdesetih. Sad je već kasno da se zaustavi, a za rušenje treba puno para.

·
Registered
9,843 Posts
Izvinjavam se, gledajuci kartu opet, isgleda da ta transferzala ide us istocnu stranu rijeke koje ide kroz vogoscu. Sto znaci ni blizu ovih zgrada. :)

A sto se tice Koblje Glave, tu ce morati biti tunel za transferzalu, a ko ima para nek sebi gradi lijepu kucu. Ko nema, nek se pati :cheers:

·
Lilium Bosniacum
40,059 Posts
Pa ipak je bolje ispod. Nema uzbrdice i leda i neće biti nesreća a bilo i h je na tom putu dosta. Sjeti se samo Halida Bešlića.
Što se tiče kućica, davno je počela gradnja na tom dijelu, još od šezdesetih. Sad je već kasno da se zaustavi, a za rušenje treba puno para.
Da, u pravu si...

·
senior member
17,991 Posts
:dunno: i dunno

napravio sam ga
February 22nd, 2010, 06:45 PM
da li je bio spojen nekad...nisam primjetio

·
senior member
17,991 Posts
tad me nije ovdje bilo :D

·
Lilium Bosniacum
40,059 Posts
^^ Jesam ja možda negdje napisao da bih ga ukinuo?

Pitam samo kako to da je odvojen thread, kad su se svi forumaši na bivšem forumu (da, i srpski) usaglasili da bude spojen sa sarajevskim. Nemoj živ bio odmah praviti problem tamo gdje ga nema, enough with the drama already.

6861 - 6880 of 6891 Posts
Status
Not open for further replies.