SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1681 - 1688 of 1688 Posts

·
Registered
2,764 Posts
Vidi ovo, 500 metar od KSC Skenderije, a 1000 metara od Koševa i Zetre:

Čitaj: izgradnja šoping centra ili hotela ili stambene zgrade ^^
znaci, vozdra muzej...
zna KOS-ovac sto ne treba dozvolit graditi....

·
Registered
748 Posts
znaci, vozdra muzej...
zna KOS-ovac sto ne treba dozvolit graditi....
Ja se ovog covjeka sjecam kao komsije i oficira JNA, jel' bio porucnik ili kapetan pojma nemam, da se nije zaratilo i uz malo srece dozivio peMziju u Sa kao kapetan I klase ili potpukovnik, sa malo manje srece bi ga bacilo u Urosevac ili Pozarevac u prekomandu. Danas je nosilac doktorata o dogadjajima bez kojih ni on danas ne bi bio sto jeste, politicar koji ima fetis na garaze (podzemne i nadzemne) i jedan od onih 1% kojima je sjekira upala u med sa ratom. Imas prevelika ocekivanja od njega, ono mjesto i zasluzuje jos jedan stambeno-poslovni objekat kao protu-teza rapidovom neboderu. Ako ti je do tehnickog muzeja, sjedi u auto i pravac Zagreb, svi se eksponati daju obici u jedno prijepodne. :)

·
Registered
131 Posts
Ja se ovog covjeka sjecam kao komsije i oficira JNA, jel' bio porucnik ili kapetan pojma nemam, da se nije zaratilo i uz malo srece dozivio peMziju u Sa kao kapetan I klase ili potpukovnik, sa malo manje srece bi ga bacilo u Urosevac ili Pozarevac u prekomandu. Danas je nosilac doktorata o dogadjajima bez kojih ni on danas ne bi bio sto jeste, politicar koji ima fetis na garaze (podzemne i nadzemne) i jedan od onih 1% kojima je sjekira upala u med sa ratom. Imas prevelika ocekivanja od njega, ono mjesto i zasluzuje jos jedan stambeno-poslovni objekat kao protu-teza rapidovom neboderu. Ako ti je do tehnickog muzeja, sjedi u auto i pravac Zagreb, svi se eksponati daju obici u jedno prijepodne. :)
Mislim da si fulio lokaciju totalno ;)

·
Registered
748 Posts
Eki, ja mislio yucca oplakuje lokaciju nekadasnjeg Valter-a. Ako sam i pogrijesio i dalje stojim iza kritickog osvrta na mog nekadasnjeg komsiju. :lol:

·
Registered
21,890 Posts
:D

Lokacija je park između Vrazove i Kranjčevićeve, gdje je trenutno novogodišnji market ;)

·
Moderator
46,280 Posts

Nova godina vrijeme za novu dretvu,

Sasrecom

• Like
Reactions: Namibija
1681 - 1688 of 1688 Posts
Status
Not open for further replies.