SkyscraperCity banner

:dunno:

1 - 20 of 40 Posts

·
user
24,193 Posts
^^ Wahałem się czy zostawić te tabliczki... zaryzykowałem, najwyżej mnie zjeżdżajcie od góry do dołu za nie ;)
Aaatam zjeżdżać od razu, chciałbyś:lol:

Edyta
o, Awik... o, tak ;)

·
wartości
17,857 Posts
Bez tabliczek lepiej, choć stemplowanie musisz potrenować. Ale przyznam, że też trzymam różne zdjęcia na tematyczny, nawet nie wiem jaki. Ale z Awikiem to się ładnie stuknęliście.

·
.
2,959 Posts
Lulku nic się nie stało. Wrzuciłem jeszcze drugie z samego rana jak światełko padało. A stemplowac nie trzeba, było iśc do drugiej wnęki :)

·
foto-ml.pl
18,420 Posts
Discussion Starter · #9 ·
A ja nawet nie stemplowałem, zaznaczyłem na szybko tabliczki, wcisłem "del" w fotoszopie i cuda panie, same się usunęły! :D

To jak sobie tu tak miło gawędzimy to doradźcie mi jaki mam wybrać temat. Modernizm i mroczna strona miasta mnie kuszą.

edit: O drugiej wnęce nie wiedziałem. Myślałem że na każdej są tabliczki :D

·
user
24,193 Posts
A ja nawet nie stemplowałem, zaznaczyłem na szybko tabliczki, wcisłem "del" w fotoszopie i cuda panie, same się usunęły! :D

To jak sobie tu tak miło gawędzimy to doradźcie mi jaki mam wybrać temat. Modernizm i mroczna strona miasta mnie kuszą.
Wrzuć to pytanie do hydeparku to Ci wtedy powiem że mroczność ;)

·
foto-ml.pl
18,420 Posts
Discussion Starter · #13 ·
^^ Super, moja ulubiona stacja PKP po wrocławskim dworcu, niezbyt miałem czas wtedy, ale trochę się tam pokręciłem :)

Street photo wybierz!
Noo... ale nie mam żadnego fajnego streetphoto a jestem cholernym egoistą i też chce mieć jakieś szanse ;) Ale przemyślę to.

Zegarkowy, a czemu w hydeparku? ;)

·
.
2,959 Posts
Mroczna strona miasta też może byc, nawet kawałek hip-hopowy 10 lat temu nagrałem o takim tytule :D

·
.
2,959 Posts
Nie ma i nie będzie, chociaż jak chcesz to Ci na pm jakiś link wyślę :) Jezusie, jakie to czasy były...

1 - 20 of 40 Posts