Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
1,151 Posts

·
Registered
1,151 Posts
11/6/2015 tarihli görseller

The photos above were taken by i-close

Proje tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. Kaplamalar da beklediğim kalitede olursa muhteşem olur. Bu arada selenium ataköy 2'nin devasa görselini proje alanına asmışlar. Bugün gördüm ama aceleden foto alamadım. Yarın fırsat bulursam koymayı düşünüyorum. Proje enfes onu söyleyeyim. selenium 1'den avrupa k. residence'a kadar mükemmel bir görüntü ortaya çıkacak gibi.

:banana:

·
Let's learn to survive!
5,421 Posts
İmgur'u değil de photobucket'i tavsiye ederim. Bu arada photobucket'da yıllar önce yaptığım hatayı anlatayım. Rastgele yıllardır yüklediğim fotoları albümlere ayırmak istedim. Albümsüz fotoları yeni albümlere taşıyınca SSC'deki tüm foto linkleri tanımsız oldu. Yeni albüm olunca önceki linkler deaktive oldu. Photobucket bunun dışında harika.

·
Registered
1,151 Posts
Ataköy paparazzi senden sorulur :D
son zamanlarda ortalık biraz karışık, o yüzden foto çekerken biraz korkmuyor değilim. :D

bir de ataköy falan öyle sıradan yer de değil. adamı konum tespiti yapıyor heralde, vay terörist vay diye uçururlar walla!

zaten geçtiğimiz aylarda biraz sıkıntı yaşadım. öyle elimde makineyle görünce sen necisin diye tuttular. tabi birazcık muhabbetle işi çözdüm. konuşmayı bilmesen, kendini ifade edemezsen yandın. herşeyle hükmedebilirler seni

sıkıntı yaşamak istemiyorum. o yüzden tatili bu sıkıntılı döneme denk getirip biraz paparazziliğe ara vermek zorunda kaldım.

neyse! yeni dönem başladı. çekimlere devam.... :D

1 - 20 of 20 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.