SkyscraperCity banner

21 - 40 of 45 Posts

·
Registered
2,965 Posts
Discussion Starter #23
Pe cine naiba intereseaza sa vada vulpi si caprioare pe monitoare? Asta vezi si live in padure.
nu intelegi. sa bage vulpi si caprioare REALE. sa mergi cu masina prin rezervatie. cum exista prin italia langa garda sau in franta langa montpellier.

ideea cu monitoarele este tembela.

·
Registered
2,965 Posts
Discussion Starter #25
Ce rezervatie? E un parc de distractii pentru copii pe o suprafata limitata. E rezervatie de zimbri in Vama Buzaului si ursi in Zarnesti pe zeci de hectare.
atunci e zero barat, ma duc sa ma uit pe monitoare cum e in venetia cand pot sa ma uit si pe youtube sau sa fac putine economii sa merg live.

·
Registered
7,972 Posts
atunci e zero barat, ma duc sa ma uit pe monitoare cum e in venetia cand pot sa ma uit si pe youtube sau sa fac putine economii sa merg live.
Daca e pentru familii cu copii (ca asta e targetul - Family Adventure Park) cu diferite atractii pentru copii tu cum de ai ochit autobuzul cu ecrane si ai tras concluzia ca e de zero barat? E un fel de Disneyland in miniatura langa un oras in miniatura fata de Paris. Fac comparatia asta ca mi-am adus aminte ca si in Disneyland acum multi ani am intrat intr-o incapere care avea proiectii 360grade si aveai impresia ca esti intr-o farfurie zburatoare, aveau si bari sa te tii.

·
Registered
449 Posts
hai sa vedem situatia economica in 2-3 luni si mai apoi sa vedem daca se mai apuca cineva...

21 - 40 of 45 Posts