SkyscraperCity banner

41 - 60 of 63 Posts

·
PersianGulf4Ever
Joined
·
2,393 Posts
اندر احوالات افتتاح پروژه نیمه کاره، استادیوم پارس برای میزبانی 2 ماه زمان میخواهد!

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاری ادامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در ورزشگاه بزرگ پارس شیراز خبر داد.

حیدرعلی کامیاب در گفت*وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، در حاشیه دیدار تیم*های فوتبال فجر شهیدسپاسی و بادران تهران با اشاره به برخی سخنان غیرکارشناسی در مورد آماده نبودن ورزشگاه پارس شیراز اظهار داشت: چمن این ورزشگاه در فروردین 96 کشت شده و به طور معمول شش تا هفت ماه باید از کشت چمن بگذرد تا بر روی آن بازی کرد.

کامیاب افزود: براساس کارشناسی صورت گرفته به این تصمیم رسیدیم که در شهریورماه هوا خنک*تر و چمن مرغوب*تر می*شود و به همین خاطر ادامه بازی*ها از حدود دو ماه آینده در ورزشگاه پارس ادامه می*یابد.

وی بیان کرد: قرار است شیراز میزبان مسابقات آسیایی جوانان زیر 19 سال باشد و نماینده فدراسیون فوتبال نیز از ورزشگاه پارس بازدید کرده و زمین چمن این ورزشگاه نیز تنها زمینی است که در شیراز برای بازی*های فوتبال مورد تایید قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در مورد نور ورزشگاه پارس شیراز گفت: تا پایان مردادماه امسال نیز نور ورزشگاه پایان می*یابد تا ورزشگاه آماده بازی*ها شود.

وی در مورد بازی نخست فجر شهیدسپاسی و باخت این تیم مقابل تیم بادران تهران گفت: هفته*های اول به طور معمول تیم*ها به آن انسجام لازم تیمی نرسیده*اند، به همین خاطر تا چند هفته نمی*توان ارزیابی دقیقی از نقاط قوت و یا ضعف تیم*ها داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: براساس ارزیابی اولیه صورت گرفته تیم فجر تیم بسیار خوبی در این فصل تشکیل داده با داشتن بازیکنان خوب، بسیار روان بازی کرد و به نظر می*رسد تا هماهنگی کامل بازیکنان چند هفته به طول می*انجامد.

کامیاب در مورد حمایت از تیم*های فوتبال شیراز و فارس که در لیگ*های کشوری حضور دارند گفت:امسال برای نخستین بار به باشگاه*هایی که در رقابت*های کشوری شرکت کرده*اند کمک مالی کردیم و تا کنون سابقه نداشته که به تیم*ها قبل از بازی*ها کمک شده باشد.

وی خاطرنشان کرد: تیم*هایی فجر شهیدسپاسی، آینده*سازان برق جدید فارس، قشقایی، ارژن، برق قدیم شیراز و تیم هندبال لارستان کمک مالی دریافت کرده*اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: تلاش می*کنیم در سال آینده در لیگ برتر فوتبال نماینده داشته تا در ورزشگاه بزرگ 50 هزار نفری پارس شیراز میزبان تیم*های لیگ برتری باشیم.
 

·
PersianGulf4Ever
Joined
·
2,393 Posts
تست نور استادیوم پارس، با گذشت ۵ ماه از افتتاح این ورزشگاه هنوز آماده میزبانی نیست. یک افتتاحیه انتخاباتی برای جمع آوری رای! احمدی نژاد با قطار، روحانی با استادیوم پارس خاطره ساز شدند

 

·
PersianGulf4Ever
Joined
·
2,393 Posts
The green and orange seats are being replaced with blue seats. Anyone know why?
صندلیهای فعلی مربوط به دوره احمدی نژاد بودن که بسیار بی کیفت هستن و دارن جایگزین میشن. صندلیهای جدید دارای کیفیت بهتر هستن و کلا استادیوم میشه دو رنگ و خیلی هم قشنک تر میشه
 
41 - 60 of 63 Posts
Top