SkyscraperCity banner

OCENA

1 - 20 of 82 Posts

·
...
12,159 Posts
Ponieważ nikt się nie zainteresował, to zakładam ja wątek z nadzieją że zrobi tu małe zamieszanie ;) Niestety NIC w internecie nie znalazłem, ale jakby ktoś poczuł chęć dowiedzenia się więcej o tym obiekcie, to proszę o uzupełnienie.
we_shine said:
STACJA BENZYNOWA LOKALNYCH PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW. Jak przyznali mi w rozmowie chcieli 'zrobić coś fajnego'. Jakże byłem w szoku kiedy pojechawszy na Sierczę naprawić sobie auto ujrzałem taką oto stację benznową w miejsce starej budy:

·
...
12,159 Posts
Discussion Starter · #2 ·
10/10 aczkolwiek nie uważam że jest idealna, oraz że nie ma zdjęć w szerszym kadrze, pokazujących cały obiekt, oraz to jak wygląda najbliższe otoczenie.
Maksymalna ocena jest za wybudowanie czegoś kompletnie nowego, innego od tradycyjnej "stylistyki" stacji benzynowych.

·
Registered
2,186 Posts
Budynek 9
Pomysł 10
Otoczenie 8

Szkoda że nie dałeś większych zdjęć, bo i na tych budyneczek prezentuje się świetnie, ale na większych byłoby więcej widać :)
Swoją drogą może właściciele tej stacji przetrą jakieś szlaki i niedługo zobaczymy stacje budowane w podobnym stylu? Oby tak było.

·
Registered
68,026 Posts
Hmmm...

Czy ja czegoś NIE widzę? :? Jak dla mnie max 4/10 - może trochę naciągane - może i jak na stację ciekawe, ale w korelacji z innymi tu budynkami/budowlami baaardzo słabe... - poczekam z oceną - może coś jeszcze zobaczę, zrozumiem :|.

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
4,405 Posts
Jest miodek, jednakże proszę o zdjęcia budynku z każdej strony. Ponadto ocena spadnie gdy ktoś wrzuci zdjęcia dystrybutorów z zadaszeniem (to samo co w dziale AiU), a to też część stacji. Z tego co widzę budynek nie jest jeszcze użytkowany, nie widać produktów w środku, szyldów i reklam, które napewno się pojawią - to też będzie miało wpływ na obiekt. Z oceną poczekam - teraz dałbym 9.

·
Redsigert User
11,953 Posts
9/10 stacja benzynowa która wygląda jak jakiś pawilon wystawniczy. Mogliby tam pokazywać sztukę a pewnie skończy się na papierosach i czipsach... Nie wiem tylko czy podoba mi się ten element z platformą i schodami, wydaje się trochę takim bezużytecznym dodatkiem:dunno:

·
skyscrapers votary
658 Posts
Chwila chwila, fakt, że wygląda duużo lepiej, niż inne stacje benzynowe, ale przecież to NIE JEST żaden cud architektury. Zachowajmy powagę!
3

·
extremely flammable
1,201 Posts
tak, to jest ta firma.

Czy ja czegoś NIE widzę? :? Jak dla mnie max 4/10 - może trochę naciągane - może i jak na stację ciekawe, ale w korelacji z innymi tu budynkami/budowlami baaardzo słabe... - poczekam z oceną - może coś jeszcze zobaczę, zrozumiem :|.
Praktycznie w każdym pollu, w każdym wątku w którym się wypowiadasz masz jakieś dziwne uwagi i summa sumarum nie rozumiem "jaki masz problem".....

Naciągane? Co jest naciągane w designerskim projektowaniu budynków użytkowych?
Korelacje? Z czym chcesz korelować? I dlaczego bardzo słabe?, uzasadnij!!!!

Przepratrując twoje wypowiedzi... genialny Jodłowa House też ci się nie 'koreluje' z innymi prezentowanymi tu budynkami.

w korelacji z innymi tu budynkami/budowlami NIE prezentuje się jakoś nad wyraz okazale... W sumie szklane pudełko - architektury prawie żadnej
z którymi ci sie nie koreluje?

...

... i już sobie znalazłem odpowiedź! z Krzywym domkiem na przykład!

Hmmm...
Jeszcze tego nie oceniłem ??? 10 OCZYWIŚCIE !!!
No i wszystko jasne. Zagadka rozwikłana ;)

A wracając do stacji: Architekci : wiem tylko tyle, że są z GLIWIC :)

·
Registered
68,026 Posts
Praktycznie w każdym pollu, w każdym wątku w którym się wypowiadasz masz jakieś dziwne uwagi i summa sumarum nie rozumiem "jaki masz problem".....

Naciągane? Co jest naciągane w designerskim projektowaniu budynków użytkowych?
Korelacje? Z czym chcesz korelować? I dlaczego bardzo słabe?, uzasadnij!!!!

Przepratrując twoje wypowiedzi... genialny Jodłowa House też ci się nie 'koreluje' z innymi prezentowanymi tu budynkami.

z którymi ci sie nie koreluje?

...

... i już sobie znalazłem odpowiedź! z Krzywym domkiem na przykład!
No i wszystko jasne. Zagadka rozwikłana
;)

^^
Przykre, że deprecjonujesz moją osobę/moje zdanie, wypowiedzi dlatego, że Twojemu gustowi NIE odpowiadają... :eek:hno:

Pawilonik jest słaaaby - bo to po prostu pudełko, mi przypomina trochę salon samochodowy - ot, zwykły budynek użytkowy - dosyć estetyczny - zgoda, ale w NICZYM NIE ciekawy, interesujący, inspirujący... TAKIE mam zdanie i mam do niego ŚWIĘTE prawo.

Widzę, że to raczej Ty masz problem z akceptacją zdania innych - NIE po Twojej myśli = złe, dziwne... :nuts:

FAKT, rzadko "idę z nurtem" - do wielu budynków/budowli, które zbierają laury, ochy i achy - mam uwagi - może to przez moje krytyczne podejście, może urodziłem się za wcześnie a może i za późno...

1 - 20 of 82 Posts