SkyscraperCity banner

1 - 20 of 30 Posts

·
Registered
8,822 Posts
Discussion Starter #1
Podczas ostatniego pobytu w tym pieknym mieście skorzystałem z okazji i wybrałem się na "balon". Uniesliśmy się na wysokość 150 metrów, co przy wysokości co niektórych scraperów w mieście, było niewiele.

Oto kilka zdjęć balonu :)

·
Mainland Sea & Sky
6,242 Posts
Cheers up - Singapore !

·
Registered
7,467 Posts
Sometimes i wonder how 5 million being squeezed into an island of that size.. and THAT island has very huge area of forest reserve...

·
Registered
696 Posts
Dzieki Slodi za fotki. Bede musial kiedys wrzucic i swoje. Warto bylo wydac te chyba $23 chociaz stanowczo za krotko to trwa.

Slodi, byles moze na Mount Faber?

·
Registered
8,822 Posts
Discussion Starter #11
Oj warto bylo wydac te 23 singdolary by zobaczyc to czego u nas jeszcze nie doswiadczysz.
O Mount Faber slyszalem ale niestety nie mialem czasu sie wybrac podczas tygodnia pobytu. Ostatni dzien mialem luzniejszy, wczesniej skonczylem zajecia i wtedy wyskok na miasto byl mozliwy.

·
Registered
696 Posts
Wrzuce za czas jakis swoje fotki z Mount Faber i z Sentosa Island. Tam na glowie Merliona jest taras widokowy skad jest super widok na port i caly skyline za nim.

Ogolnie to miasto to bajka, a Sentosa Island to totalny wypas dla turystow. Cudownie zaadoptowali ta wyspe, poza tym te projekty ktore zaczeli tam realizowac powalaja.

·
Registered
8,822 Posts
Discussion Starter #13
zdjęcia poznikały i postanowiłem odświeżyć ten wątek.
zdjęcia pochodzą z 2007 roku, ale zamieszczę też fotki z roku 2009.

a więc na początek przedmiotowy balon:

The Gateway, tu przez tydzień "pracowałem":

·
Registered
8,822 Posts
Discussion Starter #16
^^ dziękuję za komentarze.
jeszcze kilka zdjęć z balonem i miastem w tle

·
Registered
8,822 Posts
Discussion Starter #17