SkyscraperCity banner

???

1 - 13 of 13 Posts

·
ex Leshchoo
3,531 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Dzięki. Ciekaw jestem jak się spodoba. Gdy je robiłem myślałem, że będzie hit. Później podczas obróbki nie moglem osiągnąć tego co chcialem więc poszło na spód szuflady. Wczoraj zajrzałem do niego i stwierdziłem, że w sumie nie jest tak źle ;)

·
.
2,959 Posts
Mi się podoba to, że świetnie oddałeś małośc człowieka w stosunku do monumentalnej architektury. Wydaje się jakby ten człowiek był targany wielkimi problemami, wręcz nimi przygnieciony, które spoczywają tylko na jego barkach.

·
ex Leshchoo
3,531 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Z jednej strony nie moge wam nie przyznać racji z tym człowieczkiem, z drugiej strony znam prawdę :D.
W ręku trzymał jakiś odkurzacz (nawet widać), a tuż obok miał wózeczek z wszelkim dobrem i tak sobie sprzątał ten dach. Poza tym wbrew pozorom scena nie była statyczna, zaraz się przesunął mocno w prawo i ciężko było już coś lepić...

·
I am the passenger
4,798 Posts
Bardzo mi się podoba. W jednym jedynym podręczniku fotografii jaki mam jest ładnie napisane, że zazwyczaj nie widać monumentalności obiektów, o ile gdzieś nie znajduje się punkt odniesienia, a tu się znajduje - także dziesiątka!

·
3D
7,271 Posts
Jeśli chodzi o wrażenie wielkości tego budynku, to jest większe niż normalnie. Ten koleś przeskalował perspektywę ;]

·
Echter Posener
1,924 Posts
Zmieniłbym tylko tytuł :)

·
not perfect but trying
2,319 Posts

·
ex Leshchoo
3,531 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Dobra scena, ale proporcje i rozklad kadru uwazam za nietrafione. Ciezar zdjecia nie jest proporcjonalnie rozmieszczony i czuc jednan zbyt duzy nacisk.

Jesli moge przytoczyc jedna z lepszych fotografii w podobnym klimacie, moze pokaze o co chodzi... Zdjecie dorzuce pozniej do Szkoly UPC.. A teraz tu link

http://3.bp.blogspot.com/-WVyoDqVSx60/Td2XArq5RrI/AAAAAAAAADk/KGA6C5etRiE/s1600/stoller.jpg
Chodzi Ci bardziej o dominację górnego rogu czy to bezsensowne przewietrzenie z prawej? Ciekaw jestem jaknajbardziej szczegółowej recenzji, bo jak pisałem: nie jestem zadowolony z tego zdjęcia specjalnie, ale ciężko mi jednoznacznie określić dlaczego. Może mi ktoś pomoże ;).

1 - 13 of 13 Posts