SkyscraperCity Forum banner

Sky Arena

11230 Views 30 Replies 15 Participants Last post by  _Hawk_
5
Архітектор: AVG
Загальна площа земельної ділянки: 1,53 га
Площа забудови будівлі: 6 800 кв.м
Поверховість: 3 пов.
Висота будівлі: 17 м
Загальна площа: 13 578 кв.м
Будівельний обєм: 68 500 куб.м
Корисна комерційна площа: 1 231 кв.мСТАТУС

Інвестиційний конкурс закінчився. Визначено переможця конкурсу - ТОВ "А СКАЙ" згідно розпорядження КМДА від 26.06.2017 №746. На даний час проект знаходиться на стадії затвердження проектної документації.http://investinkyiv.gov.ua/ua/projects/budivnictvo-sportivnogo-kompleksu
See less See more
  • Like
Reactions: 3
1 - 20 of 31 Posts
Было б неплохо, но струдом вериться что они построят
Києву давно потрібна арена на 10-15 тисяч. можливо, хоч тут щось вийде...
Головною проблемою цієї арени буде транспортне сполучення. Проспект й так перевантажений, а уявіть собі, що буде, коли 10 тисяч людей почнуть звідти одночасно роз'їжджатися. Дорога тільки одна і заповнена. Проспект Ватутіна стає, бо декілька тисяч автівок намагаються на нього одночасно виїхати. На зупинках суспільного транспорту армагеддон, бо тисячі людей намагаються сісти на троєщинський/воскресенський транспорт...
^^
Зрештою, рано чи пізно з'ясується, що для вирішення транспортних проблем півночі Лівого берега треба, крім моста Фукса і Подільсько-Воскресенського, спорудити Північний Кільцевий і Петрівський автомобільний мости.
2
Віталій Кличко: «У Києві з'явиться мультифункціональна спортивна арена»У столичній мерії підписали інвестиційний договір з компанією, яка побудує спортивний комплекс (багатофункціональну спортивну арену) на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі столиці.
«За результатами конкурсу, який провело Київське інвестиційне агентство, право зводити багатофункціональну спортивну арену на проспекті Ватутіна отримала компанія «А СКАЙ». І я радий, що сьогодні місто підписує інвестиційний договір. І незабаром у столиці з'явиться нова сучасна арена», – зазначив Віталій Кличко, який був присутній під час підписання договору.
Він зазначив, що сучасна арена-трансформер, яку зведуть на ділянці у 1,5 га на проспекті генерала Ватутіна, буде обладнана за найвищими стандартами.
«Загальна площа – майже 14 тисяч квадратних метрів. Спортивна арена вміщуватиме в залежності від типу спортивної події від 4,5 до майже 8 тисяч глядачів. Тут можна буде проводити футбольні, баскетбольні, легкоатлетичні та змагання з інших видів спорту. Також арену можна використовувати для проведення музичних концертів, виставок», – розповів мер.
За словами Віталій Кличка, у Києва є величезна потреба у сучасній мультифункціональній арені, адже Палац спорту не відповідає сучасним вимогам.
«Під час проведення Євробачення у травні ми особливо відчули гостру потребу чотири мільйонного міста у такій арені. Приміщення-трансформери – це магніт, який притягує спортивні та культурні заходи у місто. Тому я надзвичайно радий, що інвестори допоможуть столиці отримати такий важливий інфраструктурний об'єкт і нададуть можливість створити кількасот нових робочих місць», – підкреслив Віталій Кличко.
За словами ж представниці компанії «А Скай» Юлії Ванченко, наразі проект перебуває у стадії проектування, а будівництво планують розпочати за 10 місяців. Орієнтовна вартість інвестицій у будівництво – близько 270 млн грн.
http://kievcity.gov.ua/news/51989.html
See less See more
  • Like
Reactions: 5
круто, шкода тільки я чомусь думав вона тисяч на 12 буде
круто, шкода тільки я чомусь думав вона тисяч на 12 буде
на 12 и более две стоят недостроенных:eek:hno:
Надо срочно достраивать хоть какую-нибудь арену, потому что поводов все больше. :) Вот сегодняшний:

Столица Украины станет сердцем Европы по художественной гимнастике. Киев примет континентальное первенство 2020 года. Об этом сообщил Европейский гимнастический союз.
https://prosport-ru.tsn.ua/sport/ki...hestvennoy-gimnastike-v-2020-godu-888100.html
  • Like
Reactions: 1
кстати эту арену может и под Дерюгину строят, она уже лет десять просит арену
По ідеї інвестори мали б у чергу ставати щоб збудувати сучасну багатофункціональні арену у Києві, адже всі більш-менш значимі заходи проводили б саме там, а воно чомусь ніяк не клеїться, сподіваюсь у Скаї доведуть справу до кінця
Я проти цих арен за міські чи бюджетні гроші, хай інвесторів шукають. Тупа розтрата грошей плюс щорічно їх утримувати.
Я проти цих арен за міські чи бюджетні гроші, хай інвесторів шукають. Тупа розтрата грошей плюс щорічно їх утримувати.
Місту та бюджету ВИГІДНО будувати такі речі - це робить місто живим та сучасним.
(а якщо вже така проблема то можна будувати міським коштом а потім виставляти на продаж "інвесторам" - нехай там бані та сауни роблять з прямою трансляцією "в окремий номер" концерту "міхаіла шафутінскава"...
Нах ця арена? У чорта на кулічках. За приватні кошти нехай будують, тількі не за державні. А як же 15-тисячна арена на Деміївці? Метро поряд, фундамент вже закладений, прекрасне місце.
  • Like
Reactions: 2
Нах ця арена? У чорта на кулічках. За приватні кошти нехай будують, тількі не за державні. А як же 15-тисячна арена на Деміївці? Метро поряд, фундамент вже закладений, прекрасне місце.
От до речі, про арену на Деміївці,вона може бути у власності держави враховуючи власника.
^^
На макеті пульт схожий на футуристичний автобус...
  • Like
Reactions: 1
1 - 20 of 31 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top