SkyscraperCity banner

?

1 - 9 of 9 Posts

·
przestrzeń-ludzie-miasto
7,692 Posts

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Tytuł może i ironiczny, ale to chyba za mało. Ot ci zdjęcie szkieletora - słynnego, ale szkieletora tylko. Bez jakiegoś większego przesłania czy ciekawego tematu
6/10

·
Registered
20,847 Posts
Ode mnie siedem.

IMO żaden element "dołu" nie usprawiedliwia takiego kadrowania całości. Nie ma przyczyny dla której tak nierówno, niesymetrycznie można by zaplanować 70 procent zdjęcia (w kontekście jakichś tam ogólnie przyjętych norm, bo przecież zawsze możesz to nazwać sztuką i się zamknę:D )

Zdjęcie widziałbym symetrycznie, ciut szerzej, jakimś ostrym jak żyleta obiektywem i bez ulicy, idealnie od końca ("góry") płotu. Byłoby widać mimo wszystko znak i zakłócałoby to kompozycję , wiem, :D, ale do tego służy "stempel". :lol:

"Żyleta" i symetria plus ewentualnie mała postprodukcja kolorem, podkreśliłaby kolory plakatu, nieba, przesłanie moim zdaniem zyskałoby na mocy, zdjęcie na jakości.

Peace! :)

:cheers:

·
Registered
4,440 Posts
7. Jest pomysł, brakuje wykonania.

·
Registered
970 Posts
Discussion Starter · #7 ·
^^
One są tam już raczej długo. Pewnie chcieli lepiej zabezpieczyć teren.
A przebudowa podobno ma ruszyć w przyszłym roku.

Dzięki za opinie i sugestie. Jedno mnie zastanawia, czemu w różnych przeglądarkach kontrast jest zupełnie inny. W FF jest ok, ale już w Operze zdjęcie jest "wyprane" z koloru.

·
Registered
8,887 Posts
^^
Za moich czasow ich nie bylo:) (2001-2002)

Co do zdjecia, to u mnie nie jest wyprane z kolorow, ale moim zdaniem jest to zwykle zdjecie, pokazujace wiezowiec, ktore do konkursu sie raczej nie nadaje.

1 - 9 of 9 Posts