SkyscraperCity banner

Ktory banner sa Vam paci najviac?

3141 - 3160 of 3184 Posts

·
Registered
1,633 Posts
Dnešný banner Linz (zobrazený 15. 11. 2017) je s veľkou pravdepodobnosťou Viedeň, asi sa pomýlili. Vidím tam DC tower a kúsok vpravo vežu z Donau parku.

·
Registered
2,094 Posts
^^ na hlavnej ssc stranke to je linz, ale ked na to kliknem a hodi ma to na tu banerovu stranku, tak tam to je vienna :)

·
Registered
11,318 Posts
Keď tak zimný. Na slovo vianočný som v tomto období alergický. I keď ani tú zimu nemusím v meste, no na horách a v zastrčených dedinkách iba doprajem zo srdca aj dva metre.

·
Moderator
14,001 Posts
Dnes, mobilom. Škoda, že som nezobral poriadny foťák...

:cheers:

EDIT: Je to priamo z Koliby.
Toto by mohol byť aj zaujímavý banner, asi nie do top 10, ale keby sa s tým niekto zdatný pohral v nejakom softe, dalo by sa to použiť. Je to neopozeraný pohľad.

·
Registered
1,091 Posts
Toto by mohol byť aj zaujímavý banner, asi nie do top 10, ale keby sa s tým niekto zdatný pohral v nejakom softe, dalo by sa to použiť. Je to neopozeraný pohľad.
Môžem s tým skúsiť niečo spraviť. Zatiaľ som to len orezal priamo vo Flickri.

·
Registered
1,091 Posts
Tak narýchlo som to spravil:

Neviem, či má význam sa s tým ešte hrať. Je to predsa len mobilovka.
A nie som zástanca nejakých mohutných úprav a filtrov.

Tiež neviem, či je to správna veľkosť. V prvom príspevku je uvedená šírka 719 pixlov, ale zdá sa, že v súčasnosti sú tie bannery široké 615 pixlov.

Hádam bude ešte príležitosť a budem mať pri sebe aj fotoaparát...
:cheers:

·
Registered
3,956 Posts
Keďže je ten osmičkový rok a sté výročie založenia ČSR nebolo by dobré pripraviť niečo a hodiť to na 28. októbra alebo 29 ked sa Slováci pridalo k republike?

·
Moderator
14,001 Posts
Je to dobrý nápad. Otázka je ako to načasovať (Martinská deklarácia bola 30.10.1918) a hlavne čo tam dať, či nejakú koláž, kde polovica bude slovenská a polovica česká, ale koláže zvyčajne nedostanú vysoké hodnotenie (čo ale nemusí byť cieľom) alebo vybrať nejaký jeden objekt, resp. jeden záber.

3141 - 3160 of 3184 Posts