SkyscraperCity banner

Ktory banner sa Vam paci najviac?

3161 - 3180 of 3184 Posts

·
Registered
3,956 Posts
Ja by som bol za koláž z cca 3 fotiek. Vznik CSR potom nieco sr a niečo cr. S popisom o vzniku CSR a jeho rozdelení na samostatné staty. (mozno s napisom pri fortke csr.czechoslovakia potom Slovakia a czechia)
Z juhu to určite vela bodov nedostane :D a ak by si ich chcel nasrat este viac treba tam dat fotku Trianonu :D :D
Ale vazne bolo by to mile gesto a urcite by to prekvapilo cechov.
bola to prvotna myslienka, ludí tu je ako maku tak určite niekto niečo ešte pridá a niečo sa s toho poskladá.

·
Moderator
14,001 Posts
Možno by bolo zaujímavé urobiť jednoduchú tematickú koláž (sme na SSC) s nejakou fotkou výškových budov v Bratislave a fotkou výškových budov v Prahe.

Ďalšia možnosť je naopak historická fotka nejakej mestskej panorámy zhruba z daného obdobia. Tam by už ani nemusel byť problém s autorskými právami.

·
Prešpurák
6,826 Posts
Dnešný banner so zlým pomenovaním mesta. Astana je už premenovaná na Nursultan
Tak keby som si to nevygooglil, neuveril by som tomu :nuts:

• Like
Reactions: yoggy52

·
Prešpurák
6,826 Posts
Pri dnešnom banneri som si už myslel, že si z nás Maďari robia srandu :D

• Like
Reactions: ejo

·
Registered
11,318 Posts
Inak ten parížsky dnešný banner je tiež taká hradba výškoviek. Veľké rozdiely akurát dosiahli tými nižšími stavbami. To sa možno podarí aj u nás.

·
Photography & traveling
2,593 Posts
ked uz BA, nedalo by sa spravit nejaky dronovy zaber bratislavskeho hradu tak aby bolo v pozadi Stare mesto s koloritom slovenskych "mrakodrapov"? Ten banner spred 11 rokov, vypovedajuca hodnota = 0. Ak teda ma tam byt hl. mesto, tak nech tam nie su dominantou sukromne projekty ale nieco klasicke z hl. mesta a plus nejake pozadie. Typicka "pohladnicova" snimka z petrzalskeho brehu Dunaja s mostom SNP a na brale hrad. to je uz okukane.

·
Registered
1,562 Posts
ked uz BA, nedalo by sa spravit nejaky dronovy zaber bratislavskeho hradu tak aby bolo v pozadi Stare mesto s koloritom slovenskych "mrakodrapov"? Ten banner spred 11 rokov, vypovedajuca hodnota = 0. Ak teda ma tam byt hl. mesto, tak nech tam nie su dominantou sukromne projekty ale nieco klasicke z hl. mesta a plus nejake pozadie. Typicka "pohladnicova" snimka z petrzalskeho brehu Dunaja s mostom SNP a na brale hrad. to je uz okukane.
Osobne si myslim ze dronovy zaber nie je vhodny na stripy, aspon si neviem predstavit ako ho vyrezat aby tam bol aj hrad aj Nivy. To by si musel byt hodne nizko a to je porovnatelne s tym co uz bolo.

·
Photography & traveling
2,593 Posts
oki ja len pokial ma niekto drona a do neho uchyti zrkadlovku tak sa daju robit zazraky... Ale pozrem vhodny priestor odkial by sa to dalo, mozno z Mudronovej ulice z niekoho sukromneho pozemku alebo z nemeckej ambasady, skusi niekto preliezt plot? :p Neviem ale co sa da v Bratislave este take ine na sirku odfotit aby bolo zaujimave a aby tam nebola na polovici zaberu Eurovea... ja neviem, Slovnaft sme asi este nemali a v pozadi mesto :D

nejake dalsie inspiracie? :)

·
trancer men
2,838 Posts
oki ja len pokial ma niekto drona a do neho uchyti zrkadlovku tak sa daju robit zazraky... Ale pozrem vhodny priestor odkial by sa to dalo, mozno z Mudronovej ulice z niekoho sukromneho pozemku alebo z nemeckej ambasady, skusi niekto preliezt plot? :p Neviem ale co sa da v Bratislave este take ine na sirku odfotit aby bolo zaujimave a aby tam nebola na polovici zaberu Eurovea... ja neviem, Slovnaft sme asi este nemali a v pozadi mesto :D

nejake dalsie inspiracie? :)
na drona ( cenovo dostupneho) zrkadlovku určite neupnes a tie drahšie už maju lepšiu profi vybavu

·
Registered
3,956 Posts
a mohla by sa urobiť ešte jedna s toho istého alebo podobného uhla a dať tam obe fotky. bolo by vidno ako sa krásne BA rozvinula s výškovkami. napr taka PHA či BPest ktoré sú oveľa večšie sa vôbec razantne nezmenili.. :)

3161 - 3180 of 3184 Posts