SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 5591 Posts

·
Powered by Jet-A1
33,897 Posts
Ma nije, nego treba pisat: [Slavonski Brod] - Construction Update (2008)

Piše fino u pravilima imenovanja threadova. Samo šta to niko ne čita...pa modovi uvjek imaju pune ruke posla.. :|

·
Banned
2,533 Posts
Discussion Starter #13
Šta je sa onom novom spojnom cestom centra i autoputa? Jel to gotovo il se još radi? :?
napokon je i to gotovo, 99%... naime, na samom križanju te prilazne ceste i glavne gradske ulice treba napraviti veliki rotor, ovako stoji neko divlje raskrižje na kojem se sastaje 5 prilaza, tako da je mali cirkus, al bit će i to skoro rješeno....

da se pohvalim kako do kraja godine dobivamo novu veliku sportsku dvoranu. koja se, btw, počela graditi 1989. navodno bi se trebao graditi i novi nogometni stadion, to su neka sranja sa GUP-om bila. nedavno je izmjenjen i županijski GUP pa bi se sada trebali izmještati izlazi na autocestu dalje od grada. tako bi autocesta služila kao obilaznica, kao u zagrebu, i ne bi se na tom dijelu naplačivala cestarina što je do sada bio slučaj (4 kn):bash:

gradi se i nova rječna luka na savi. ima luđaka koji najavljuju da će tamo toyota otvoriti nekakvu svoju tvornicu??!!

mogao bi i skoro neke slikice nabaciti...

·
Powered by Jet-A1
33,897 Posts
^^ Koliki će bit kapacitet te dvorane? :?
Da, znam za nju. Zbilja jedna sramota kolko se to odugovlači.

Inaće, po meni je SB (barem bio) važniji i "korisniji" grad od vječno favoriziranog Osijeka. Po veličini je samo malo manji, a sa puno više industrijskog potencijala.
Vaši strojari su jedni od najcjenjenijih inžinjera u državi. :yes:

Želja mi je otić gori i malo obić grad. Možda to napravim ovo lito.
Baš me zanimaju ona tvrđava...i obala Save.. :)

·
Banned
2,533 Posts
Discussion Starter #18
^^ Koliki će bit kapacitet te dvorane? :?
Da, znam za nju. Zbilja jedna sramota kolko se to odugovlači.

Inaće, po meni je SB (barem bio) važniji i "korisniji" grad od vječno favoriziranog Osijeka. Po veličini je samo malo manji, a sa puno više industrijskog potencijala.
Vaši strojari su jedni od najcjenjenijih inžinjera u državi. :yes:

Želja mi je otić gori i malo obić grad. Možda to napravim ovo lito.
Baš me zanimaju ona tvrđava...i obala Save.. :)
za rukomet i mali nogomet kapacitet će biti oko 2500 mjesta, a za košarku oko 4000, postaviti še i teleskoposke tribine. uz glavnu dvoranu, sa strane će biti dvije dvorane za treninge, bez tribina, a u podrumu kuglana i streljana. tu su naravno i teretana, wellnes i ostalo što ide uz to... biti će super, još samo da imaš šta gledat u njoj... osim košarkaša kojima je cilj svake godine ući u ligu za prvaka pa tamo prodavati tekme, ostali sportaši nisu vrijedni spomena. a slika baš i nema previše na netu, a ne dozvoljavaju ni ulaz na gradilište da se to poslika.

a taj vječni rivalitet brod-osijek jeće nikada prestati. osijek je prije rata bio strašno napredniji, sada je to sve tu negdje. valjda ćemo ih prešišati. i samo dođi u brod, tvrđava je stvarno super, u zadnjih nekoliko godina stvarno je puno toga obnovljeno. trenutno se obnavljaju stožerna vojarna, u kojoj će biti hotel, u samom središtu tvrđave, te kapelica sv. ane. stvarno je lijepo. a i savska obala, kej, je mislim najuređenija obala neke rijeke u nas, to je danas šetalište od skoro 4 km, splavovi na savi, pješćana plaža na poloju... ma milina

·