SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
5581 - 5591 of 5591 Posts

·
Banned
2,533 Posts
Discussion Starter #5,581
evo, završila je ova "krizna" 2009., počinje još "kriznija" 2010.!! puno je toga napravljeno u našem gradu, puno toga nije. ja bih rekao da je napravljen pomak u odnosu na 2008!!

eto i ovoj dretvi je došao kraj, sutra ili preksutra će biti red otvoriti novu!!

svima želim sretnu i uspješnu 2010.!!!

·
Registered
4,842 Posts
Sretna Vam Nova 2010. Godina!

evo, završila je ova "krizna" 2009., počinje još "kriznija" 2010.!! puno je toga napravljeno u našem gradu, puno toga nije. ja bih rekao da je napravljen pomak u odnosu na 2008!!

eto i ovoj dretvi je došao kraj, sutra ili preksutra će biti red otvoriti novu!!

svima želim sretnu i uspješnu 2010.!!!
:cheers:

Slažem se. Ovo dretva je itekako imala šta ponuditi u ovih 17 mjeseci, iako nisam bio otpočetka ovdje, čitao sam vaše postove od prvog dana i puno toga od vas naučio. Nadam se da ćemo tako nastaviti i ove godine i da ćemo svi zajedno dočekat na ovom forumu i 2011. god.

Živjeli. :cheers2:

·
Banned
2,533 Posts
Discussion Starter #5,584
svim brođankama, pogotovo našoj martiniSB, svim brođanima i svima ostalima sretna i uspješna nova 2010. godina!!! ja sad ode spavat, maloprije sam se dovukao kući, jedva živu glavu izvukao... dogodine nosim zolju na proslavu :destroy: :D

·
Registered
29 Posts
Hey ljudi,
sretna vam Nova Godina, zelim vam sve najnajnajbolje, puno polozenih ispita, posla, zdravlja, djece i ostalih lijepih stvari :)

5581 - 5591 of 5591 Posts
Status
Not open for further replies.