SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 1066 Posts

·
road builder
7,367 Posts
^^ bravo za ovu dretvu. Projekt obnove i revitalizacije prostora Tvrđave Brod svakako vrijedi posebnog prostora za raspravu, vijesti, diskusije, fotografije... Radi se o jednom od najzanimljivijih projekata urbane obnove u Hrvatskoj.

Evo jedne moje fotografije mjesta gdje je nekada bio most prema središnjem dijelu Tvrđave :)

·
Yosemite Sam
17,428 Posts
Ako misliš na ovaj render što ga je PCD stavio gore u lijevom kutu je osnovna škola,a u desnom dom zdravlja.

PCD tebi puno hvala za nove slike tvrđave i prijekor što se nikad ne javiš nama domaćinima da dolaziš u naš grad.Drugi put se javi.Ovaj render što si ga stavio je malo drugačiji od onih koje sam dosad vidio.Ako mi možeš reći odakle ti taj render ?

·
Banned
6,530 Posts
Ako misliš na ovaj render što ga je PCD stavio gore u lijevom kutu je osnovna škola,a u desnom dom zdravlja.

PCD tebi puno hvala za nove slike tvrđave i prijekor što se nikad ne javiš nama domaćinima da dolaziš u naš grad.Drugi put se javi.Ovaj render što si ga stavio je malo drugačiji od onih koje sam dosad vidio.Ako mi možeš reći odakle ti taj render ?
Mislim na ovu žutu kartu, i na ovu malu zgradu u lijevom kutu koja izgleda kao da ima kule i ulazi se preko mosta...

·
Banned
4,228 Posts
Discussion Starter · #39 ·
Mislim na ovu žutu kartu, i na ovu malu zgradu u lijevom kutu koja izgleda kao da ima kule i ulazi se preko mosta...
to ti je stara vojarna, vukovac se zvala... stavio sam već neke njene slike na prvoj stranici ove dretve... bila je u upotrebi 1688.-1722.
kasnije je služila kao karantena za potrebe grada, do izgradnje kantumca kraj današnjeg "stadiona" kraj save... potpuno je uništena 1809. a materijal od rušenja se koristio za izgradnju zgrada po gradu...

21 - 40 of 1066 Posts