SkyscraperCity banner

8481 - 8500 of 9002 Posts

·
Registered
599 Posts
Myslim si ze co sa tyka "vybavy", bude to celkom slusnej europskej urovni. Skoda je len to, ze mi to bude pripadat skor ako nejake "atleticke centrum" (co je sice potrebne), nez ako STADION. Mohli sme mat krasny atleticky stadion pre cele Slovensko s nejakou 12-15K.........skoda no....Vzdy som si myslel ze bude v Bystrici nieco spickove. Dkonca jeden cas, ked sa suskalo ze by bol v BB hokejovy stadion pre 16K, tak som si pomyslel ze spolocne s atletickym stadionom nieco v style Ostravy by to bola pycha oboch najpopularnejsich sportov u nas...:rolleyes::cautious:

·
Registered
599 Posts
Siravak ja tej kapacite stale neverim, nech urobia cokolvek stale je tam priestor pre 10-12 tisic divakov.
No priestor ano. Obaja vsak dobre vieme, ze sedacky tam nikdu (v takom pocte) nebudu, lebo je to len otazka par minut (maximalne hodin) kym ma niekto neodrecituje v style:".........a pre koho by tam tie sedacky boli?"...:)

·
Registered
2,106 Posts
Na čo sú tie diery na hlavnej tribúne vedľa skyboxov nad vchodmi do časti pre bežných divákov?

·
Registered
2,106 Posts
Čo ja viem, nepríde mi to ako slepé miesta, keďže vedľa skyboxov je ešte niečo, čo je zhruba na úrovni sedačiek, čiže diváci by cez to videli. A keby aj nie, tak potom nechápem, prečo nie je vchod na tribúnu cez tú veľkú dieru, ale potrebovali robiť ďalšiu dieru pod tým, čím sa pripravili o pár desiatok miest kapacity.

EDIT: Ale presne takéto niečo mohlo byť v BB na EYOF, nič viac by nebolo treba. Prípadne, keby veľmi chceli, tak pokojne aj nekrytý ovál za bránami do výšky toho prvého piliera tribúny a nikto by sa nesťažoval.

·
Registered
213 Posts
Jedna (celkom podarená) ešte zo štvrtka, na tribúne pri Váhu sú už všetky väzníky (ďakujem bolkopovi za nový terminus technicus čo som sa naučil) ale s krytinou sa ešte nezačalo. Pri sokolovni som dnes zaregistroval zopár robotníkov ale vizuálne sa toho moc nezmenilo -
možno sa robia nejaké prípravy na strechu, ťažko povedať.

·
Hello
4,325 Posts
Z tej foto sa neviem rozhodnut ci to vyzera uplne otrasne alebo naopak uplne bombovo. Som zvedavy ako to vypali vo finale. Skoda ze idu tak pomaly. Tam byt kludne mohla hravat aj repre nejake pripravne zapasy.

·
Registered
2,106 Posts
Hlavne tribúny "namaľovať" na sivo a dať farebné sedačky. Toto je cirkus. Strecha vyzerá fajn.

·
Registered
71 Posts
okrem strdchy je tam zatial vsetko po starom, ci?
Na fotke ano, ale robia sa aj interierove upravy (nove priecky, schodiska, vyspravuje sa hladisko atd atd) aka bude konecna farebnost hladiska zatial neviem. Inak ked sme uz pri hladisku tak futbalovy stadion bude dalsi s tym modnym cikicaki rozmiestnenim sedaciek (3 odtiene zelenej a biela) ja osobne nie som z toho prave nadseny, ale co narobim :)

·
Registered
629 Posts
Ale najlacnejšia Ičková dlžba, to je ťažký fail..
co ja viem..mne pride v pohode ..len uz vidim jak raz bude vyhroteny zapas a "fans" hosti to rozoberu a budu sa s tym ohadzovat

inac co sa tyka tej strechy na presovskom zimaku, urcite bude schopna uniest kocku ? niekde som cital ze ani po rekonstrukcii to nepojde

·
Registered
213 Posts
Osobne si myslím že ak majú niekde v rámci plánovaného rozpočtu šetriť tak vždy lepšie na type dlažby ako napr. na claddingu tribúny čo ovplyvní celkový dojem oveľa viac.

@simiKE pre zaujímavosť, konštrukčne podobný typ strechy má aj 19-tisícový Saddledome v Calgary a kocka tam je (aj keď asi menšia) ale čo viem tak sú tam problémy napr. pri koncertoch že nemôžu zavesiť toľko vecí zhora a tiež je problematická údržba a výhľad z niektorých sektorov - tá stavba je síce ikonická ale v praktičnosti určite nevyniká, a to je jeden z dôvodov (okrem veku) prečo idú stavať budúci rok novú halu.

8481 - 8500 of 9002 Posts