SkyscraperCity banner

9021 - 9040 of 9075 Posts

Registered
Dovolim si oponovat 馃榿 . Uz len porovnavat Anglicky a Slovensky futbal sa vobec neda . A o to viac , davat do porovnania Anglicku futbalovu ligu versus SK hokejovu ligu sa jednoducho absolutne neda, je to zly prikladad,toto sa neda porovnavat.
v Anglicku je samozrejme tiez pochybnych majitelov - no extremne bohatych, dokazu urobit show - ktoru si spominal + povacsine nedlhuju peniaze hracom a podobne....samozrejme este raz predsa nemozem porovnavat divacky zaujem Anglickeho futbalu a SK hokejovej ligy....
A teraz k nam na SK. Vlastnim klub , no mam povacsine financne problemy , dlhujem hracom , moje meno je dajme tomu napr ako sme pisali znacne nedoveryhodne.....a tak jednoducho je tazke si najst doveryhodnych ,stalych sponzorov , partnerov - cize niet penazi , slabe muzstvo , slaba show a potom niet divakov samozrejme.....da sa povedat cim mensi trh , mensi klub ,mensie mesto, tym viac su podla mna tieto veci dolezite aby toto vsetko fungovalo,klapalo. Netvrdim ,ze vacsinu zaujma kto je majitel ale tu mensiu cast urcite ano.....ja patrim medzi nich 馃榿 , davat cast svojich tazko zarobenych peniazkov na podporu klubu - rad ! ale pozor - musim vidiet aspon slusnost , poriadok ,system atd.... S urcitostou mozem povedat ,ze nie som sam a drvivu vacsinou sponzorov a partnerov ta doveryhodnost jednoznacne zaujma !
To sme sa asi nepochopili s tym "nedoveryhodnym majitelom". Ja som narazal na ine... Samozrejme, ze pokial ide o majitela, ktory ma dlhy, neplati hracov ani zamestnancov, v takom klube nemoze byt spravna atmosfera a ked to nebavi hracov, nebavi to ani divakov...vid. Nitra aktualne.

Spectator
Inak sa 膷udujem, 啪e e拧te pred zimou robili v媒sev. V KE napr. zatial ni膷.
v KE sli peniaze urcene na travnik na dostavbu tribun (v prvej etape)...

tak sa rozhodli, ze kym to nebude cele, nech tam nikto nehra a takto bez travnika ich to nelaka a vlastne to ani nie je mozne :D

Registered
Uplne som zabudol ze som aj ja v pondelok urobil jeden rychly zaber ale teraz uz s nim nebudem aktualny

View attachment 572278
Pekn谩 fotka, chcem sa sp媒ta钮 toto sa vol谩 "br谩na borcov" v拧ak? Niekde som to za膷ul tak ma zauj铆ma p么vod toho n谩zvu. 沤eby z 膷asov buzer谩cie v 80tych rokoch ke膹 vojaci povinne behali kole膷k谩 okolo a tou br谩nou sa vr谩tili na 拧tadi贸n?

Hello
Pekn谩 fotka, chcem sa sp媒ta钮 toto sa vol谩 "br谩na borcov" v拧ak? Niekde som to za膷ul tak ma zauj铆ma p么vod toho n谩zvu. 沤eby z 膷asov buzer谩cie v 80tych rokoch ke膹 vojaci povinne behali kole膷k谩 okolo a tou br谩nou sa vr谩tili na 拧tadi贸n?
Aby Tvoja otazka nezostala 鈥渘epovsimnuta鈥 bez odpovede tak ti odpoviem, no moja odpoved je ze neviem :D

Registered
Celkovo t谩 br谩na "v铆tala" 拧portovcov pri vstupe na 拧tadi贸n, ak媒si reprezentat铆vny vstup, 膷i u啪 pri marat贸ne, predt媒m spartaki谩de a pod. Tak茅to br谩ny borcov boli be啪n茅 na 拧tadi贸noch a t谩 trad铆cia poch谩dza e拧te zo starovek茅ho R铆ma, kde tie啪 m谩vali br谩ny, vi膹 napr. Gladiator Gate v Koloseu.

Mohli u啪 do toho kopca pri tr茅ningovom ihrisku spravi钮 3 rady seda膷iek, ke膹 sa hraj煤 pr铆pravn茅 z谩pasy.
V zime v -5 sa ti ve木mi nebude chcie钮 sedie钮 :D to sk么r nejak茅 prestre拧enie, ale predpoklad谩m 啪e to futbalisti vyu啪ij煤 tak jeden rok, potom m么啪u by钮 pr铆pravn茅 z谩pasy v Radvani.

Hello
Stiavnicky

Betonaz ide celkom rychlo, od spominanej brany borcov cez sektor hosti po hlavnu bude cochvila hotovo

IMG_9208.JPG

Tu je ten detail co som(sme) spominal(i), ten 鈥渧yhryz鈥 v obluku na zaciatku stovkarskej drahy, nakoniec tam ostal. Nic moc detail.

IMG_9209.JPG

Par zaberov na rastuci travnik

IMG_9210.JPG

IMG_9211.JPG

IMG_9212.JPG

Este take zamyslenie. Ked robili pred casom priestor pre bufet a wc v sektore hosti, odkopali cast ovalu a vymurovali takyto inteligentny priestor. Myslim ze keby bola snaha, toto by sa dalo urobit okolo celeho stadiona. Zmizla by ta menej hodnotna cast, nasyp, a pribudlo by miesto pre vybavenie stadiona/ kotvenie strechy resp. mozno aj parkovacie miesta. Ale keby bolo keby

IMG_9213.JPG

Registered
Presne tie detaily ukazuj煤, 啪e cel谩 t谩to rekon拧trukcia je 煤plne na hovno a nemala sa takto robi钮. Sa 膷udujem, 啪e teraz tu siravak nem谩 ranty o ma膷kopsovi a podobn茅 somariny.

Registered
som zvedav媒 膷o urobia s t媒m ov谩lom pr谩ve z tej druhej strany, kde je tr谩va, stromy, pokladne at膹. zatia木 nevidno 啪iadne aktivity, kde by sa budovali bufety, wc a pod.

Registered
Presne tie detaily ukazuj煤, 啪e cel谩 t谩to rekon拧trukcia je 煤plne na hovno a nemala sa takto robi钮. Sa 膷udujem, 啪e teraz tu siravak nem谩 ranty o ma膷kopsovi a podobn茅 somariny.
Siravak je momentalne dost zaneprazdneny, a nema na hikajucich somarikov cas. Pravdou vsak je, ze vzdy som dufal ze v BB , podla mna najkrajsom a asi aj na bezny zivot smrtelnika) najlepsom meste na Slovensku vyrastie nieco "k svetu". Cela tato rekonstrukcia je iba facelift ruiny. Co mi je skutocne luto.

Registered
V kone膷nom d么sledku 艩tiavni膷ky lep拧ie rie拧enie nemaj煤. 艩tadi贸n s ov谩lom ako napr铆klad v Ostrave pre mesto Bansk谩 Bystrica zbyto膷n媒 luxus. SEDA tie啪 nie je rie拧enie. Napokon to vyp谩lilo tak 啪e toto bolo asi to najlep拧ie rie拧enie a pritom tie啪 som nad t媒m zpo膷iatku kr煤til nosom. Pre n谩s futbalov媒ch fan煤拧ikov nie je probl茅m sp么sob rekon拧trukcie ale iba fakt 啪e m谩 to by钮 atletick媒 拧tadi贸n. Atletick媒 拧tadi贸n nikdy nebude pre futbalov茅ho fan煤拧ika pr铆钮a啪liv媒.
M艌a najviac na tejto rekon拧trukcii prekvapilo 啪e 膷erstv媒m bet贸nom zalievaj煤 rozpad谩vaj煤ce sa ruiny. 膶akal som 啪e ten p么vodn媒 bet贸n odstr谩nia.

Registered
Tak啪e s谩m hovor铆拧, 啪e to robia zle, ale z谩rove艌, 啪e je to najlep拧ie rie拧enie? Si protire膷铆拧... 膶o tak ten hl煤y n谩syp odstr谩ni钮 a postavi钮 tam nrom谩lne bet贸nov媒 10-radov媒 ov谩l so strechou? Kapacitne to ist茅, ale komfort a slu啪by pre div谩kov tis铆ckr谩t lep拧ie. Pr铆padne sa na ov谩l vyka拧木a钮 a len postavi钮 ve木k煤 trib煤nu oproti hlavnej. A samozrejme, najide谩lnej拧ie aj prerobi钮 hlavn煤 tak, aby nemala st暮py a pristava钮 e拧te po jednom sektore, nech je po celej d暮啪ke ihriska, nie len tak谩 mal谩, ale to by u啪 bol len bonus. Proste t媒ch lep拧铆ch rie拧en铆 pri kapacite 10 tis铆c je ove木a viac a stoj铆m si za t媒m, 啪e toto je mo啪no najhor拧ie, lebo pre div谩kov sa ni膷 nezmen铆 a 膷i moknem na starom alebo novom bet贸ne je naozaj jedno.

Registered
Kde som napisal 啪e to robia zle? Nie som odborn铆k na beton谩rske pr谩ce iba ma prekvapilo 啪e p么vodn媒 bet贸n neodstr谩nili

Registered
mensi update od nas... zda sa ze slnko zapada nielen na mojich fotkach nad Trencinom ale aj nad klubom AS no ale aspon takto... Mierny progres na prieckach bufetov a wc za branami, vsetky VIPky su zda sa zasklene, zacali davat osvetlenie na stoziare (za branou pri Sokolovni uz je) a aj ked to mozno na fotkach nevidno tribuna pri hradzi uz ma zakrytu aj tu prednu cast ktora ma priehladnu krytinu.

EDIT: doporucenie, aj ked ste na fotenie totalne drevo ako ja, neviete zaostrit a mate priemernu vybavu ako ja, chodte fotit tesne pred zapadom slnka, doda to fotkam trochu vyssi level, suhlasi niekto?

Hello
Tak啪e s谩m hovor铆拧, 啪e to robia zle, ale z谩rove艌, 啪e je to najlep拧ie rie拧enie? Si protire膷铆拧... 膶o tak ten hl煤y n谩syp odstr谩ni钮 a postavi钮 tam nrom谩lne bet贸nov媒 10-radov媒 ov谩l so strechou? Kapacitne to ist茅, ale komfort a slu啪by pre div谩kov tis铆ckr谩t lep拧ie. Pr铆padne sa na ov谩l vyka拧木a钮 a len postavi钮 ve木k煤 trib煤nu oproti hlavnej. A samozrejme, najide谩lnej拧ie aj prerobi钮 hlavn煤 tak, aby nemala st暮py a pristava钮 e拧te po jednom sektore, nech je po celej d暮啪ke ihriska, nie len tak谩 mal谩, ale to by u啪 bol len bonus. Proste t媒ch lep拧铆ch rie拧en铆 pri kapacite 10 tis铆c je ove木a viac a stoj铆m si za t媒m, 啪e toto je mo啪no najhor拧ie, lebo pre div谩kov sa ni膷 nezmen铆 a 膷i moknem na starom alebo novom bet贸ne je naozaj jedno.
Ja si myslim, ze ak by ten nasyp ostal (co teda aj ostane), akurat by ho po celom obvode zhrabli ako na tej mojej poslednej foto, tak zase nejaky velky rozdiel pre komfort divaka medzi tymto a klasickou prefabrikovanou tribunou by ani nebol. Iste, teraz neriesim strechu, ci bude a aka bude, ale od pohladu z vnutra tam v podstate nemas ziadny rozdiel. Jediny co ma napada ze prefabrikovane tribuny davaju sirsie moznosti vstupu do hladisa, klasicky vhodmi "uprostred tribuny", ale zase nehrajme sa na maracanu, na tych 8 - 9 radov co tam boli aj budu su aj tie sucasne vstupy a schodiska velmi stedro dimezovane. Dolezita je otazka, ci v pripade prerytia prejdes suchou nohou zo svojho miesta na WC alebo do bufetu a ci budu prekryte aj samotne schodiska z vonkajsej strany.

Co sa tyka betonaze, mam taky pocit, ale fakt je to len pocit, ze stary oval navrtavaju a prevezuju s novym betonom, co je imho absolutne v pohode co sa ty statiky a pevnosti. Burat a zbijat stary oval by boli zbytocne naklady.a aj casovo by to bol asi dobry ulet. Teraz maju v povodnych schodoch slusne voditko, co im ulahcuje aj rozmeranie, osadenie salungu a v podstate aj samotne betonovanie.

9021 - 9040 of 9075 Posts