SkyscraperCity banner

9041 - 9060 of 9310 Posts

·
Registered
2,240 Posts
Ako je to fajn na fotky, ktoré chcete mať pekné, ale pri fotkách zo stavby štadióna asi preferujem fotky niekedy z poludnia, kedy je najviac svetla a pekne všetko vidno (aj farby). Pri západe slnka by som fotil až hotový štadión :p

·
Registered
2,240 Posts
V BB už začala kolaudácia tréningového ihriska, tak Dukla bude mať aspoň kde trénovať v zime.

·
Registered
256 Posts
Toho samotného starého štadióna na Ozete škoda nebude, bola to jedna stará drevená tribúna a taký mini násyp. Ale škoda bude tej veľkej trávnatej plochy ktorá sa možno dala využiť inak, samozrejme na to aby si tam deti mohli ísť zahrať futbal či iné športy by bola potrebná pravidelná údržba a sme zase pri peniazoch. Nepoznám vlastnícke pomery ale ťažko sa čudovať že sa to predalo developerom. Trenčín má našťastie na tejto strane váhu trochu ďalej super priestor s voľným futbalovým ihriskom a novým workout a parkour ihriskom ktoré sú ako tak udržiavané mestom tak snáď vydržia aspoň tie.

·
say NO to debil
1,974 Posts
Toho samotného starého štadióna na Ozete škoda nebude, bola to jedna stará drevená tribúna a taký mini násyp. Ale škoda bude tej veľkej trávnatej plochy ktorá sa možno dala využiť inak, samozrejme na to aby si tam deti mohli ísť zahrať futbal či iné športy by bola potrebná pravidelná údržba a sme zase pri peniazoch. Nepoznám vlastnícke pomery ale ťažko sa čudovať že sa to predalo developerom. Trenčín má našťastie na tejto strane váhu trochu ďalej super priestor s voľným futbalovým ihriskom a novým workout a parkour ihriskom ktoré sú ako tak udržiavané mestom tak snáď vydržia aspoň tie.
ten stadion mal najlepsi travnik nielen v trencine ale aj na hodne sirokom okoli. ihrisko v zablati ma sice nove prestresene sedenie, ale ten travnik je oracina jak fras

·
Registered
256 Posts
Verím ti, ale naposledy keď som tam bol ešte pred zastavaním bytovkami s deťmi tak tam boli hrbole, kríky, jamy ako zákopy vo vojne a krtince. A tým super priestorom som nemyslel Záblatie ale to ihrisko čo je vidno z hrádze smerom na Zamarovce.

·
Registered
5 Posts
Nemá niekto info o rekonštrukcii v Seredi? Pôvodne mali začať na jar, v auguste sa na predsezónnej tlačovke dušovali, že budúci rok už hrajú doma, ale nezachytil som žiadne info, že by sa už začali nejaké práce.

·
Registered
355 Posts
Nemá niekto info o rekonštrukcii v Seredi? Pôvodne mali začať na jar, v auguste sa na predsezónnej tlačovke dušovali, že budúci rok už hrajú doma, ale nezachytil som žiadne info, že by sa už začali nejaké práce.
Mna by skor zaujimalo, preco teraz, ked sa hra bez divakov, nemozu hrat zapasy doma! Keby SFZ chcelo, urcite by sa to dalo legislativne upravit...ale problem je, ze nechce a radsej ich necha hrat na plastovych srackach v Nitre a okoli, len preto, ze tam maju kamerovy system(ktory snad este nikde okrem Slovana nebol na nic pouzity). A osvetlenie neviem ci maju, ale tak nieje problem hravat zapasy na obed.

·
Registered
275 Posts
hrat na plastovych srackach v Nitre a okoli, len preto, ze tam maju kamerovy system(ktory snad este nikde okrem Slovana nebol na nic pouzity). A osvetlenie neviem ci maju, ale tak nieje problem hravat zapasy na obed.
Ale no tak .ty chces po SFZ aby zacali pouzivat zdravy sedliacky rozum??? Ved sme na Slovensku ten sa nepouziva ani v politike...

·
Registered
2,240 Posts
Lol, si to predstavujete jak Hurvínek válku. Si myslíte, že v Seredi sa nemôže hrať kvôli kamerovému systému a osvetleniu? Však je to jedna starodávna minitribúna, neprekvapilo by ma, keby im v šatni ani teplá voda netiekla. Ten štadión nespĺňa požiadavky čo sa týka zázemia a vybavenia ani na 2. ligu, takže FL by sa na ňom nemohla hrať nikdy.

·
Registered
355 Posts
Lol, si to predstavujete jak Hurvínek válku. Si myslíte, že v Seredi sa nemôže hrať kvôli kamerovému systému a osvetleniu? Však je to jedna starodávna minitribúna, neprekvapilo by ma, keby im v šatni ani teplá voda netiekla. Ten štadión nespĺňa požiadavky čo sa týka zázemia a vybavenia ani na 2. ligu, takže FL by sa na ňom nemohla hrať nikdy.
Aka jedna mini-tribuna? Ta je oproti hlavnej tribune.

A co konkretne potrebujes teraz bez divakov? Staci ihrisko, 2 brany a miesto, kde sa postavi kamera.
646403
646406

9041 - 9060 of 9310 Posts