SkyscraperCity banner

9081 - 9100 of 9310 Posts

·
Registered
2,240 Posts
Nejdem sa toho neonacistu zastavat ale pravidla to dovoluju, nic zle nespravil. Uz x krat tu bolo ze novy trener (napriklad zahranicny) nemal licenciu tak bol na lavicke ako veduci muzstva a na papieri bol napisany niekto iny.

Mali sme dokonca prezidenta klubu ktory nastupil na zapas ako hrac. O rôznych bielych konoch ktore su akože majiteľmi klubov a pritom nerobia nic, ani nehovorim.

Spravil totalna frasku a blbost ktorou zhovadil seba aj klub ale kedze on je totalne vytrety, nikdy mu to nedojde. Akurat ze nespravil nix proti pravidlám
Lenže on môže tak max. sedieť na lavičke a nie byť v technickej zóne. Tam môže byť len tréner s licenciou. Čiže žiadne pokyny dávať a behať po čiare nemohol a mali mu to zatrhnúť hneď na začiatku.

·
Hello
4,417 Posts
Tak zase pockal by som z hodnotenim aj ked v ramci srandy mozeme takto polemizovat a vtipkovat. Ved v podstate az teraz pridu na rad veci ktore budu viditelne. Strecha ak bude, stoziare osvetlenia, vybavenie tribun, okolie stadiona,samotne atleticke vybavenie. Ak Nad udrzi to nadsenie a energiu pre tento projekt aj v tychto casoch tak to snad nebude uplne na smiech.

·
Registered
256 Posts
Na osvetlenie to určite nebude, tie dočasné stĺpy tam už nejaký čas stoja - pozri moje staršie fotky. Skôr rozmýšľam nad tým či pri kopaní základov pre tie tribúny za bránami to nepotiahli ďalej aby to bolo pripravené aj na tie rohy, skúsim zistiť.

EDIT:
pozeral som staršie fotky a tie základy do tých rohov nešli takže ťažko povedať, možno je to zatiaľ len vymedzený priestor pre tú rohovú časť aby vedeli odkiaľ majú upravovať okolie.

·
Registered
193 Posts
Takže Sektor hostí bude takmer presne na pôvodnom mieste.. tie úpravy ktoré vidno na fotke možno súvisia práve s budovaním dočasného zázemia pre hostí + oplotenie obvodu štadióna. Keďže hostia musia mať samostatný vstup a oddedeleny od domácich.. Treba počítať aj s nejakou nárazníkovou zónou prípadne dočasné priestory pre bezpečnostné zložky.. Oblúk začnú budovať až v poslednej etape.. Kym stojí stará tribúna nič také nehrozí. Osvetlenie je už vyriešené takže s tým to nemá vôbec nič spoločné

·
Hello
4,417 Posts
V dnesnej postapokalyptickej atmosfere jedna panorama, jedna momentka a jedna uvaha zo Stiavniciek

Panorama

IMG_9527.JPG

Momentka bystrickej omladiny

IMG_9533.JPG

Oval sice ostal ovalom v rovnakych proporciach,je len mierne vyssi a sirsi ale nazivo posobi robustnejsie, ako taky poriadny amfiteater, taky pocit som nazivo z povodneho ovalu nemal. Na malom atletickom stadione tazko dosiahneme pocit z nejakeho kotla ale po novom tu citim taky maly naznak.

IMG_9534.JPG

·
Registered
256 Posts
Tá tretia s tými svetlami je veľmi pekná. Inak ten dojem robustnosti je tam podľa mňa hlavne kôli odtieňu a povrchu betónu. Starý bol tmavý a zašlý a tento svetlý a uhladený takže to opticky pôsobí ako celok väčšie, asi ako keď si dá niekto svetlé oblečenie.

·
Registered
2,240 Posts
Inak teda v BB je to pekne retardované, že na najlepších miestach na štadióne je miesto sedačiek brána, ktorá tam čisto technicky ani nemusí byť.

9081 - 9100 of 9310 Posts