SkyscraperCity banner

9301 - 9310 of 9310 Posts

·
Registered
48 Posts
Sympaticky pan a rovnako aj stadion... kludne by som privital viac podobnych videi o slovenskych stadionoch - este by som tam mozno pridal zabery pred rekonstrukciou.

·
Registered
135 Posts
Sympaticky pan a rovnako aj stadion... kludne by som privital viac podobnych videi o slovenskych stadionoch - este by som tam mozno pridal zabery pred rekonstrukciou.
Skoda, ze je nedostavany. Ale som rad, ze sa nevydali rovnakou cestou ako zvysne mesta pri SEDe a z tych tribun sa snazili dostat co najviac a nie je uplna lego skladacka. Ziar ma vseobecne dobru sportovu infrastrukturu. Ani sportova hala ani zimny stadion nie su z tych najhorsich.

·
Registered
2,240 Posts
Inak teraz mi napadlo, čo ma dosť takto predčasne sklamalo je, že sedačky zrejme budú zase nesklápacie. Ako možno predbieham, ale čisto keď si pozriem výšku schodíkov, tak mi neprídu dostatočné na ukotvenie sklápacích sedačiek.

·
Registered
256 Posts
Podľa mňa pri zachovaní pôvodného oválu ktorý sa len zalial novým betónom namajú so sedačkami moc na výber. Na zvýšenie tých radov by bolo treba spraviť strmšie tribúny a teda vlastne postaviť nový ovál. No ale oproti pôvodnému plánu šmejdov z SNS a Smeru teda dreveným laviciam budú aj tie sedadlá plus. U nás sa dokončujú priestory za bránami a starou tribúnou, je tam nový asfalt, lampy a tiež sa pracuje na tom aby požiadavky spĺňal aj prístup k sektoru hostí.

·
Registered
2,240 Posts
No nie, sedačky nebudú plus. Budú tak max rovná sa. Tu neporovnávame s nejakým SNSáckym projektom, ktorý Naď pokojne mohol prehnať (u neho nič nové). Porovnávame s pôvodným stavom.

Inak má niekto info o štadiónoch v Seredi alebo Komárne? Predstavené plány boli už dávno a nevyzerá to na nejakú činnosť.

·
Registered
290 Posts
repost z vlákna HLOHOVEC

Začala sa rekonštrukcia tribúny futbalového štadióna FC Slovan Hlohovec. Dokončená bude mestom na jar 2021.
  • povrchová úprava fasády (v klubových farbách)
  • nové koná, dvere, preklenné steny vestibulu
  • sanácia nástupnej časti tribúny na sedenie
  • hydroizolácia stropnej a podlahovej konštrukcie
  • nové sedadlá
Súčasný stav
790853

Vizualizácia
790837
790839
790840

zdroj: FB Mesto Hlohovec

·
Registered
256 Posts
K tej tretej vizualizácii... Tá tribúna je veľmi slušná, myslím že po dokončení budú niekde aj vo vyšších ligách závidieť. Len dúfam že to nebude až taká bledá lila farba ako je tam ale skôr fialová ako má Fiorentina čo je predpokladám farba klubu.

9301 - 9310 of 9310 Posts