SkyscraperCity banner

Dajte 1 hlas svojmu projektu v každej kategórii!

81 - 100 of 118 Posts

·
Registered
2,834 Posts
^^ v case prihlasovania do sutaze, este nebol dokonceny, takze predpokladam, ze buduci rok budu mat Kosice zastupenie viacerych projektov v ramci EHMK. Vymennik na Vazeckej a urcite aj Kulturpark.

·
say NO to debil
1,974 Posts
na tej stranke sa daju najst aj vsetky prihlasene stavby, priznam sa, niektorym nominaciam a niektorym nenominaciam trochu nerozumiem.

·
Registered
2,834 Posts
^^ Diky Marish. :)
Na CEZAARa stavbu prihlasuje samotny architekt za urcity poplatok, cize niektore nominacie sa zdaju dobre, len samotnemu autorovi. :) Mne osobne je cudne, ze v niektorych kategoriach boli v druhom kole napr len 2 stavby, co potom dost vyrazne zuzuje prekvapenie.

·
say NO to debil
1,974 Posts
nominaciami myslim samotny vyber z prihlasenych stavieb, o sposobe prihlasovania do cezaara viem, dlhodobo ho (samozrejme nielen ja) kritizujem a povazujem ho za hlavny dovod, preco na slovensku nema nijaka architektonicka cena vseobecne akceptovanu vaznost.

·
Registered
5,353 Posts
Aupark Košice? To je akože vtip? Za to svoje "veľdielo" by mal Jančina chodiť po kanáloch a nie pretŕčať sa po súťažiach :eek:hno:
fuha,az teraz som si to tam vsimol,co si to napisal.....akoze ich sudnost NULOVA... :eek:hno:
ale tak co,ked mohla cenu vyhrat paskvila..... :tongue3:

·
YIM.BA
8,971 Posts
Zverejnili nominácie na Cenu časopisu ARCH. Musím konštatovať, že je to veľmi silný ročník a skvelé projekty a realizácie:

·
YIM.BA
8,971 Posts
No, sú skrátka dobrí...:) Za GutGut som veľmi rád, oni to môžu dotiahnuť celkom ďaleko, pokiaľ nezaspia na vavrínoch. Aj tu v ČR ich poznajú a veľmi uznávajú.

·
say NO to debil
1,974 Posts
treba si stale uvedomovat, ze cezaar je hodne skresleny systemom nominacii. nemusi a ani nebyva to vsetko to najlepsie, co sa v danom roku urodi.

·
Prešpurák
6,826 Posts
Nevie niekto, kde v Ivanke pri Dunaji sa nachádza dom Pátrium, ktorý kedysi vyhral prvú cenu CEZAAR?

·
Registered
1,091 Posts
CEZAAR má nominácie – pozrite si najlepšiu slovenskú architektúru

reality.etrend.sk

Zoznam nominantov súťaže bol predstavený dnes na tlačovej konferencii na pôde vyhlasovateľa súťaže Slovenskej komory architektov v Bratislave.

Zo 107 prihlásených prác nominácie na základe osobných obhliadok vyberala medzinárodná porota, ktorú tvorili slovenskí architekti Lukáš Kordík a Štefan Moravčík, českí architekti Antonín Novák a Jan Šépka, Juri Troy (Rakúsko), predseda poroty Roman Rutkowski (Poľsko) a výtvarníčka Ilona Németh (Slovensko).

Laureáti v jednotlivých kategóriách budú slávnostne vyhlásení počas galavečera 6. októbra 2016 v Starej Tržnici v Bratislave.
:cheers:

·
Prešpurák
6,826 Posts
Google tvrdí, že na Školskej 8. ;)
Vďaka, že sa ti to podarilo nájsť. Zrejme to bude ono. Ja som to ani za boha nevedel nájsť pomocou google, všade sa písalo len o budove, ale nikde sa nespomína adresa.

81 - 100 of 118 Posts