SkyscraperCity banner

Dajte 1 hlas svojmu projektu v každej kategórii!

• Total voters
    36
  • Poll closed .
101 - 118 of 118 Posts

·
Prešpurák
6,704 Posts
Nemáte náhodou niekto fotku? Celé detstvo som býval odtiaľ prakticky jednu ulicu a doteraz som netušil, že by tam bol takto architektonicky významný dom.
Zrejme to bude tým, že je tam len nejakých 10 rokov.

http://www.asb.sk/architektura/realizacie/patrium-architektura-s-lahkostou-slovnej-hry

Ja sa zajtra chystám do Ivanky kvôli záhrade, tak ak si nájdem v tom teple čas a chuť, skúsim to nafotiť, plánujem to už dlhšie, minule sa mi to nepodarilo :)

·
Registered
989 Posts
Keďže som mal pred 10 rokmi 13, považujem to ešte stále za svoje detstvo :D

EDIT: Myslel som si, že to bude on. Architektonicky sa mi bohužiaľ nikdy nepáčil a ten kvázi nedokončený obklad doteraz nechápem.

·
Registered
1,608 Posts
Pekné nominácie. Mimochodom, to zas budú komentáre na sme.sk, samozrejme, keď tam o výsledkoch CeZaaR uverejnia článok (čo sa aj tuším v minulosti dialo).

·
YIM.BA
8,860 Posts
Ja som osobne sklamaný, veľmi som si želal, aby vyhralo rozšírenie Ministerstva zahr. vecí. Inak Bratislava si viedla slabo, len dva interiéry...

·
Registered
70 Posts
Ministerstvu som aj ja drzal palce. Ale tak bolo jasne, ze sa to bude rozhodovat medzi nim a tou skolkou. Dost ma ale potesilo, ze nevyhralo Panorama city.

·
Prešpurák
6,704 Posts
Pátrium, Ivanka pri Dunaji :)
148390
148391
148392

·
Registered
989 Posts
Ten dom poznám veľmi dobre, vyrastal som o ulicu vedľa. Vždy mi ale pripadal tak zvláštne, snaha o modernú architektúru, ktorá však vypálila pre mňa dosť rozpačito.

·
Prešpurák
6,704 Posts
Ano, ale podla toho co som o tom cital, podstatne je to co je vo vnutri, teda interier a riesenie toho nadvoria, co z ulice nie je vidno.

• Like
Reactions: NuSo

·
Registered
1,486 Posts
LODENICA KARLOVESKÉ RAMENO
Bratislava
Rok realizácie: 2019
Ateliér: OFFICE110 architekti
Architekti: Martin Hörmann, Richard Kastel, Peter Kopecký

101 - 118 of 118 Posts