SkyscraperCity banner

1241 - 1260 of 1299 Posts

·
Registered
2 Posts
Ahoj, vstup mi vybavil kamarat co rad foti cez nejakeho znameho co ma odtial kluce, no na dlho je to, ale ver mi, my sme ziadne FABky poskodzovat nemuseli. Sice bola v ten den klada jak sv*na a polarizak mi primrzol na objektive ale stalo to za to.

Skoda len ze zatial sa tam neplanuje ziadna obnova ako sa v meste pod Urpinom suskalo... skoda nakolko tie malby su brutalne, nemyslim tie umelecke diela "na skle malovane". Dvor je nevelky, ale vsak ked si tam bola tak vies. No podstatny je objekt. Ja len dufam ze sa raz dozijem ked to bude verejne pristupne.
Diki za info. Viem, ze to ma pod spravou Akademia umeni v BB, takze dostat sa tam da asi len cez znamost teda. Ale ako objekt je to fascinujuci, a hlavne ma laka to, ze to nie je znicene.
A co sa tyka tej opravy, autobusova stanica sa uz tiez mala vela krat prerabat, ale bohuzial stale z toho nic nie je. No uudajne sa toho uz niekto chytil ale o tom tiez pochybujem, ze z toho nieco bude. :)

·
Altstadter
1,173 Posts
^^
jj, krasne :)
Ale nechajme si ho pre seba, lebo za chvilu to bude total znicene...

Dalo by sa urcite nafotit aj lepsie, ale moja stepujuca rodinka obdalec bola faktorom, ktory som musel zohladnit.

·
Nitra 826 - 2015
1,648 Posts

·
Registrovaný uživateľ
37 Posts
^^^^ Luxusný nález Vnately :cheers:
To asi nieje tak úplne voľne prístupné,že? Nakoľko je to tam dosť zachovalé, až na ten rozobratý generátor.

·
Registrovaný uživateľ
37 Posts
^^ Len tak ďalej, fotky takýchto zaujímavých miest, hlavne tých menej dostupných, vždy potešia(keď sa tam človek nepozrie osobne) :banana:

·
Registered
1 Posts
zdravim rad by som poprosil zopar tipov na urbex som v tomto trochu novacik ale plny odhodlania, kludne sa aj pridam k nejakej vyprave staci sa len dohodnut
vopred dakujem
som zo zahoria ale ba a okolie nerobia problem

samozrejme tipy do PM (viem udrzat tajomstvo a popritom sa venujem foteniu tak by som mohol aj fotkami prispiet)

·
Registered
253 Posts
Ktory stary opusteny priemyselny areal je v ramci Bratislavy podla vas najlepsie pristupny? Pripadne zvysky nejakej priemyselnej zony. Nemam s tym ziadne skusenosti a chcel by som v blizkej buducnosti cosi preskumat, no nevyznam sa. Za rady dakujem

1241 - 1260 of 1299 Posts