SkyscraperCity banner

1261 - 1280 of 1299 Posts

·
Registered
25 Posts
Odkedy su vyvalene mreze, ktore blokovali vstup od podzemia, tak sa tam dostane uz hocikto bez najmensich problemov a toto je vysledok. Ja hlavne lutujem, ze sa mi tam nepodarilo dostat este v roku 2009, kedy to tam bolo este takmer neporusene.

·
Registrovaný uživateľ
37 Posts
No, tak tá bezručka je teda dosť zúfalá :bash: .... stále ale jaksi nechápem, čo tých ľudí baví na tom, zničiť všetko :eek:hno:

·
Registered
70 Posts
Kamarat byva nedaleko a spominal, ze tam na obed liezla banda soplakov. Tym je jedno co to je a iba vsetko nicia a pocmaraju. To je ich "zabava"...

·
Registered
1,571 Posts

·
Registered
20 Posts
ano ano je to montenegro. ospravedlnujem sa za dezinformaciu, a kedze sa tu hadzu fotky aj z rakuska napr., musel som sa pochvalit vyletom :)

·
Registered
25 Posts
Odporucam davat bacha v areali nedostavanej nemocnice Razsochy. Minulu sobotu vecer tam na nas zautocil vlciak, ktory bol volne pusteny. Aj ked je jasne, ze ide o riziko urbexu, no co je na tom najzarazajucejsie, ten pes moze bez problemov vybehnut mimo areal nemocnice a napadnut cloveka na ulici, kedze ako vsetci ktori ste tam uz niekedy boli viete, areal nie je nijak oploteny.

1261 - 1280 of 1299 Posts