SkyscraperCity banner

21 - 40 of 73 Posts

·
Mornar bez mora
8,012 Posts
^^ Krásne zábery len škoda že troška presvetlené niekedy. :eek:kay:

·
Registered
1,490 Posts
Ja by som sa len chcel spýtať na techniku, predpokladám, že to bolo robené nejakou DSLR , tak typ + pouźité objektívy. Dík.

·
Registered
7,167 Posts
^^ medzi tagmi mas canon hf100. takze dslr to nie je. ;)

a inak video pekne, akurat som ho nevydrzal pozerat dokonca, kedze vimeo nestiha ani SD, nieto este HD. :)

·
Registered
995 Posts
video pekne, zaujimave kompozicie, celkom kvalitny obraz na takeho "prcka" ale dost roztrasene. je skoda ak ma video kvalitny obraz ale nie je dobre stabilizovane.. to kazi cely dojem.. takze by som odporucal pouzit nieco ako steadicam alebo podobne veci na stabilizovanie obrazu.. alebo aspon stativ ked uz nic ine..

·
Registered
709 Posts
Dakujem za reakcie... ano je to roztrasene, nechcelo sa mi tahat stativ a majte napamati, ze to je vacsinou v maximalnom zoome. Opticky stabilizator ma kamera vyborny, no ked drzite nieco, co ma len 430 gramov, ruka sa vam proste trasie :) Steadicam stoji viac ako ma stala samotna kamera + wide converter + 2x nahradna bateria + 2x16 GB karta... takze nie, dakujem :nuts: Ale chcel by som, neboj!

marish: mne idu videa na Vimeo dobre, aj HD aj SD.

·
www.fotokosice.eu
10,039 Posts
Všimol som si, že v prvom poste chýba údaj o otvorení košickej ZOO - tak teda bolo to v septembri 1985.

·
Registered
574 Posts
Mne osobne chyba v ZOO na Slovensku Tropicarium ako maju napr.v zlinskej ZOO na Morave alebo v Budapesti, nieco take by mohli postavit napriklad v ZOO v BA alebo v Bojniciach, hned by sa to prejavilo na navstevnosti...no mame sa este comu priucit

·
Registered
2,833 Posts
^^ mam pocit, ze som cital, ze ked budes chciet ist len do Dinoparku, tak si kupis listok tam, ale ak si kupis do ZOO, tak budes mat Dinopark v cene listka. Mam taky pocit, ako by to boli tie dinosaury z Galerie, aj ked mozno sa len podobaju.

·
Spectator
398 Posts
dinopark sa bude nachadzat vzadu v areali zoo, v lesiku za/pri jazierku s kackami, labutami (tusim su tam niekde zebry blizko)

vstup bude zvlast... cize kto si chce pozriet len zoo, kupuje si normalne pri vstupe listok do zoo, kto chce dinopark (a pripadne 4D kino) kupi si len tam... co nevylucuje, ze budu aj nejake baliky listkov, rodinne a podobne...

21 - 40 of 73 Posts