SkyscraperCity banner

61 - 80 of 85 Posts

·
Registered
1,253 Posts
Tema Organizacija slovenskega foruma se lahko pobriše, ker je iz leta 2008 in sploh ni več aktualna.

Po drugi strani pa se mi ne zdi nič narobe če bi bila tema Izvedeni projekti kot pregledna tema na prvi strani ali pa vsaj pod sticky v podforumu Arhitektura in urbanizem.

·
Moderator
11,420 Posts
Gostilniške teme morajo biti po novem v svojem podforumu.

>>> kolk je zdej podforumov je čist bizarno k je treba 10x kliknt da kam prideš
Jaz še vedno kliknem natančno tolikokrat kot prej, razen za gostilniške teme je treba enkrat več.

Tema Organizacija slovenskega foruma bo posodobljena. Tudi drugi Metronov predlog bo upoštevan.

·
Registered
1,003 Posts
Eno vprašanje oziroma predlog: Ne vem sicer kako je to urejeno v pravilniku foruma, ampak meni bi se zdelo prav, da se objavljanje vsebin člankov/novic zapiše kot citat. Naj se jasno vidi, kaj je copy/paste in kaj plod lastnega razmišljanja. Nenazadnje pa tudi druge forumaše citiramo, tako da ne vem, zakaj ne bi tudi vsebin novinarjev?!

·
Registered
248 Posts
Jure je dober predlog kar se tiče citatov vendar zadeve, ki so preveč regulirane postajajo cokla kar ne velja le za forum. Opažam, da vsakič, ko se forum reorganizira ali uvede neka nova pravila pride do osipa ali vsaj aktivnosti forumašev, ki so imeli kaj povedati.

·
Registered
130 Posts
Zanima me, kakšna je smiselnost podforuma Foto Svet? To dejansko kdo gleda? Namreč, če mene zanimajo fotke (gradnje itd.) z nekega mesta, bom šel v tisti tuji podforum, kjer bo najbrž fotk še več, oz. poguglal konkretno zadevo. Tudi drugi tuji podforumi nimajo kategorije Foto Svet/tujina. Je pa vseeno tole Skopje pospamano povsod. :D

·
Registered
2,443 Posts
Eno tehnično vprašanje, ne vem kam bi to sodilo...ampak zakaj se mi vedno na prvi strani ko kliknem na forum pojavi ta creepy oglas z majhnima dvema punčkama, ki izgleda kot da propagirajo neko pedofilsko stran??? Kaj je smisel tega, to me strašansko moti!!!!

·
Moderator
11,420 Posts
Pozdravljeni.
Po zadnji novi postavitvi foruma imamo možnost delne reorganizacije slovenskega dela in sicer na način, da se ukineta dve podveji (gradnje in fotografija), nato združimo oddelka Foto Slovenija in Foto Svet, ter imamo šest oddelkov:
  • Projekti in gradnje - Ljubljana
  • Projekti in gradnje - ostala mesta
  • Promet in infrastruktura
  • Gospodarstvo in razvoj
  • Fotografija
  • Gostilna
Predlog je narejen glede na aktivnost zadnjih nekaj let.

Prosim za ostale predloge.

·
Registered
2,924 Posts
Kaj bi bilo v forumu “Gradnje in razvoj”? Si morda mislil gospodarstvo in razvoj?

Sam sicer mogoče ne bi ločil Ljubljane od ostalih mest, v vsakem primeru pa podpiram predlagano poenostavitev.

·
Moderator
11,420 Posts
Sem popravil. Želje po ločitvi Ljubljane so že en čas, seveda pa ni nujno to izvesti, če mislite, da bo zaradi tega lahko prišlo do prevelikega ločevanja.

·
Registered
1,199 Posts
Mislim, da je bolje tako kot je predlagano, Ljubljana in ostala mesta. Vsaj (upam) da ne bo več podobnih zapisov v stilu "ej, Ig spada pod LUR in ne pod Notranjsko, narobe tema."

·
Registered
1,918 Posts
Pozdravljeni.
Po zadnji novi postavitvi foruma imamo možnost delne reorganizacije slovenskega dela in sicer na način, da se ukineta dve podveji (gradnje in fotografija), nato združimo oddelka Foto Slovenija in Foto Svet, ter imamo šest oddelkov:
  • Projekti in gradnje - Ljubljana
  • Projekti in gradnje - ostala mesta
  • Promet in infrastruktura
  • Gospodarstvo in razvoj
  • Fotografija
  • Gostilna
Predlog je narejen glede na aktivnost zadnjih nekaj let.

Prosim za ostale predloge.
Vecina odelkov ima le eno aktivno temo, tako da bi bilo pomoje najbolje narediti

Slovenija
|--Projekti in gradnje - Ljubljana
|--Projekti in gradnje - ostalo
|--Promet in infrastruktura
\Ostalo vse flat teme direktno v Slovenija, kot je trenutna tema

Mogoce se Fotografije splaca imet posebej da so lepo na svojem

61 - 80 of 85 Posts