SkyscraperCity banner

61 - 80 of 686 Posts

·
Monkey business
3,539 Posts
Discussion Starter #61
Tvoja domišljija je pa res na vrhuncu, ja.. Nobeden ni reku, da so tisto Karavanke, ampak samo, da Karavanke mejijo na Avstrijo in ne Kamniške Alpe. Prav tako ni noben reku da je tisto ali Sava ali Sora.

Tistile hrib je pa Šmarna gora. Storžič je kvečjemu gora v ozadju, vendar nisem prepričan, da je zajet na sliki.

·
Registered
558 Posts
Ga ni :) Tisto tem čisto na levi je njegovo vznožje. Drugače je tam spodaj Preddvor. Pa še nekaj...Karavanke tam zadaj ne morej biti hidden Slovenia, če je meja Na robu Kamniških Alp.

·
Monkey business
3,539 Posts
Discussion Starter #63
No, uradno se Karavanke končajo s Peco na vzhodu, na Slovenskem Koroškem že.. In so v bistvu za Kamniškimi.. Sicer so pa Kamniške v celoti v Sloveniji, razen na drugi strani prelaza Jezersko, kjer so še vedno Kamniške Alpe, pa je Avstrija.

^^Za ilustracijo. #2 so Kamniško-Savinjske Alpe, #3 Karavanke.

·
Registered
46 Posts
Some of mine:

Logarska Dolina
(I didn't take a lot of pics unfortunately, I had the worst hangover ever when we visited Logarska :eek:hno:)

Ptuj

Wine cellar in Ptuj

·
Ta☼
3,479 Posts
Great pics Drea, hvala!:cheers:

·
Monkey business
3,539 Posts
Discussion Starter #67
Nice pics!

I'm guessing it was a trip with the university? :D

Oh, and by the way, too bad you visited Logarska dolina in November, it looks best when everything is green:

:drool:

·
Registered
46 Posts
^^ Wow, Logarska looks quite amazing indeed!

We worked on a project with the Faculty of Political Science of Ljubljana, it was such a great week! And yeah, the hangover I had in Logarska was due to my trying to keep up with Slovenian drinking which is frankly quite impossible :bash: :D In May the Slovenians are coming to Amsterdam, can't wait! :cheer:

·
tu sam
1,424 Posts
ova Logarska se ubila za posjetiti.. prekrasna zbilja

·
Registered
896 Posts
In this thread, we'll be showing pics of random places in Slovenia, but we'll try to focus on hidden details of the country most tourists don't get to see. :)
to zdej komi videm:wallbash: poli so moje slike tukaj narobe....:nuts:

mi bi rabel ze en Thread za Slovenijo v Alple-Adria Forum,tale v nemškim forumu je ko v Asylu.

·
Ta☼
3,479 Posts
^^ lepe slike.. mah sej je vredu, ker itak nimamo slovenija photo threada.. Po moje bi morali temu spremenit ime v Slovenija photo thread..?

·
Monkey business
3,539 Posts
Discussion Starter #76
Zaradi mene :tongue2:

Js sm dal takle naslov da bi privablo malo več ljudi ;)

Super slike, btw! Nekatere so tako lepe in nenavadne, da če ne bi napisal, da je to Slovenija, sploh ne bi vedel, da je to s sončne strani Alp! Bravo avtorju!

·
Registered
2,975 Posts
Wow one can really see where the old Koper Island was on this pic... Back in the days that we actually had three islands that is (that I know of...) :)

61 - 80 of 686 Posts