Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 57 Posts

·
Rough'n'tough
12,678 Posts
Просто ми се виждат като разводняване, при положение, че вече има обща за Родопите. В нея са пускани снимки и от Златоград, и от Смолян.

·
the vulgo bulgo
13,696 Posts
Discussion Starter · #5 ·
town of Nedelino (nearby Smolyan)

by azsamidol from photo-cult.com

·
the vulgo bulgo
13,696 Posts
Discussion Starter · #6 ·
SMOLYAN

by Stefanova

by mishonti

from photo-cult.com

·
Registered
3,965 Posts
Валко ще ми се скара но и тук ще му кажа че градчето ми напомня доста на Своге и на подбалканските градчета. Както и да е,супер снимки е качил. Изглежда много уютно място за спокоен живот.

·
Registered
8,403 Posts
Като архитектура е много зле- стари неизмазани къщи, блокове, липсват достатъчно типични родопски къщи за сметка на тухлените кубчета. Зимата обаче, като падне сняг, с околната природа, става прекрасно мястото.:cheers:

·
CSKAr4e
5,698 Posts
Не съм ти се карал. :lol: Откъм панорами си прилича, но като гледки от улиците, няма много общо. И тук ще ти кажа, че според мен двата града са несравними. :lol:

·
CSKAr4e
5,698 Posts
Като архитектура е много зле- стари неизмазани къщи, блокове, липсват достатъчно типични родопски къщи за сметка на тухлените кубчета. Зимата обаче, като падне сняг, с околната природа, става прекрасно мястото.:cheers:
Не съм съгласен. Да - като архитектура няма някоя изпъкваща сграда. Няма големи забележителности в самия град. Но градът има собствен чар и атмосфера. Просто тия комунистически блокчета не са като панелките и имат излъчване, особено на фона на Родопите. Според мен атмосферата е неописуема. Просто трябва човек да отиде и да го види. Яд ме е, че масата снимки, които бях направил отидоха подяволите барабар с едната ми карта. Но този град ще го посетя отново, колкото и далече да ми е!

·
Registered
8,403 Posts
И те не ми харесват. Ходя почти всяка година, да има атмосфера, готино е, но трябват повече типични къщи според мен. :)

·
Registered
15,896 Posts
Аз пък имам огромно желание да посетя Смолян. Проблем е, че няма с кого да ида, че всеки нещо зает или пък няма интерес да ходи натам. Но от всички снимки, които съм гледал на града, усещам силен чар и ме влече да го посетя. Дори и да не е зима.

1 - 20 of 57 Posts