SkyscraperCity Forum banner

[Sofia|София] Construction, Projects & Updates [2018]

405728 Views 1778 Replies 155 Participants Last post by  sofco
С пожелание за по-красиви и качествени проекти!

А за вас една по-успешна година. Бъдете здрави!
  • Like
Reactions: 5
Status
Not open for further replies.
1 - 3 of 1779 Posts
Фризьорката в Младост може да бави и спира разрешителни и докумeнти на Козата, но точно срещу кальона тази вечер по тъмно слагаха ограждения, бутка с охраната и съответно една патрулна кола с охранители. Явно ги е страх, да няма протести или някой да им събори загражденията. Парцела е доста малък според мен и забит между панелката и новопостроения блок и не мислех че там може да се построи нещо, но явно може. Има доста дървета, пейки и алея върху парцела. Все още нямаше табела. Намира се тук: https://goo.gl/maps/4kQHiLcyZxm Ако някой иска да използва снимките(въпреки лошото качество) за в социалните мрежи има моето разрешение.

See less See more
3
  • Like
Малко ми е трудно да се ориентирам, но в същност новите огради не заместват ли плътните стари огради или е изцяло нов апрцел? Доколкото си спомням парцелът, който предполага заграждане е североизточния терен (малък ъглов терен на калкан). Не вярвам да говорим за ново строителство, а по-скоро за довършителни работи около строежа.
Калкана е ясно, че ще се застрои и без това те са грозни, но това е от другата страна. Надявам се да е във връзка със построения блок, но мисля, че са изцяло нови загражденията, а и беше напълно заградено и от към новото блокче и всичката тази охрана и нов фургон. Ето това (ограденото в червено) са заградили, изглежда да е държавно към високия блок, но не се знае :) към края на седмицата ще имам пак път натам и ще щтракна пак.

See less See more
  • Like
Reactions: 1
Калкана е ясно, че ще се застрои и без това те са грозни, но това е от другата страна. Надявам се да е във връзка със построения блок, но мисля, че са изцяло нови загражденията, а и беше напълно заградено и от към новото блокче и всичката тази охрана и нов фургон. Ето това (ограденото в червено) са заградили, изглежда да е държавно към високия блок, но не се знае :) към края на седмицата ще имам пак път натам и ще щтракна пак.

Вчера имаше и табела (макар и далеко заради което снимката е размазана) и от нея се разбира, че ще санират високия панелен блок и явно ще си складират материалите в заграждението. Така, че няма да има нов блок там, а просто Каньона ще имат по-хубава гледка :)

See less See more
  • Like
1 - 3 of 1779 Posts
Status
Not open for further replies.