SkyscraperCity banner

1 - 20 of 736 Posts

·
Trololo
3,939 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Registered
776 Posts
Не знам дали е подходящо, но ето една моя снимка на ларгото от преди няколко години. Пускам я като негатив и позитив. Забележете, че на пътя се виждат силуети на коли(забелязват се по-добре на позитива). Познайте с какво е снимано. :D Чудех се дали да не я пусна в някоя от темите в раздела за София, но се сетих, че си имаме и фотографска папка.

·
Banned
3,556 Posts
Не знам дали е подходящо, но ето една моя снимка на ларгото от преди няколко години. Пускам я като негатив и позитив. Забележете, че на пътя се виждат силуети на коли(забелязват се по-добре на позитива). Познайте с какво е снимано. :D Чудех се дали да не я пусна в някоя от темите в раздела за София, но се сетих, че си имаме и фотографска папка.

това можеби се наидепресивните снимки които сум виждал!

·
Registered
776 Posts
В началото като се проявиха първото нещо, което ми дойде на ум беше, че са призрачни заради силуетите на колите и крана ,който се е мърдал. Снимката е снимана по този метод. Цък. Аз използвах кутийка от шоколадови пурички. Затова снимката е извита.

·
Moderator
19,384 Posts
Фантастични снимки на тази страница - черно-белите, на Александър Невски и мъгливата нощна..Браво!

·
Registered
15,765 Posts
Алеле, последната е феноменална!

·
the vulgo bulgo
13,683 Posts
Много добре почваме темата за София :cheers:

1 - 20 of 736 Posts