Skyscraper City Forum banner
1 - 1 of 1 Posts

·
Registered
18 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Cześć wszystkim!

Słowem wstępu to jest mój pierwszy post na tym forum, chociaż forum czytam już od trzech lat. Nie nabrałem jeszcze orientacji w działach tutaj, także jeżeli piszę w złym dziale, prosiłbym moderatorów o wyrozumiałość i przeniesienie do odpowiedniego działu (byle nie do Klubu, bo tam nie mam dostępu).

Otóż pierwszą rzeczą co mnie zainteresowało - czytając "kiedyś" wątek o modernizacji linii kolejowej E-59 pamiętam, że ktoś wrzucał naniesioną na ortofotomapę wizualizację (2D) proponowanej korekty łuku... niestety za Chiny nie mogę tego znaleźć teraz, zresztą o ile dobrze pamiętam i tak na tym zrzucie nie była widoczna nazwa programu. Wie ktoś może, o jaki program może chodzić?

Druga rzecz, to poszukuję programu który pozwoliłby mi zrobić wizualizację 3D tego typu: https://www.youtube.com/watch?v=OCepMpsbpmQ - też na ortofotomapie, z możliwością położenia toru kolejowego, postawienia peronów i nagrania wizualizacji lecąc kamerą nad tym. Sam 3ds Max raczej nie daje takich możliwości, i jest bardzo złożony, a ja potrzebuję coś w miarę możliwości prostego.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc :)

1 - 1 of 1 Posts