Skyscraper City Forum banner
1 - 11 of 11 Posts

·
cubism
534 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Z racji tego, że w końcu dorobiłem się aparatu;) postanawiam założyć ten oto wątek...

Myślę, że każdy wie, że Sopot jest bardzo atrakcyjnym miastem, jednak większość turystów zna go tylko z trasy Dworzec Sopot - Bohaterów Monte Cassino - Molo - Plaża! Dlatego w tym wątku chcę, żeby znalazły się zdjęcia trochę innych rejonów Sopotu niż osławiony ( i mimo wszystko trochę przereklamowany;)) Monciak...dodatkowo przemawia za tym fakt, że mekka turystów i plażowiczów (zwłaszcza jej dolna część) wygląda teraz jak jeden wielki plac budowy (zainteresowanym i niezorientowanym polecam wątek o tej inwestycji) i nie jest ciekawym obiektem do fotografowania...

Zacznę od jednej z moich ulubionych i "klimaciarskich" ulic w Sopocie...i tak się składa, że znajdziemy ją właśnie w bok od Monciaka...

ul. Obrońców Westerplatte

c.d.n.

·
cubism
534 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Jeszcze małe uzupełnienie:

Kładka wzdłuż ulicy Obrońców Westerplatte

Widok z kładki na przejście dla pieszych pod torami kolejowymi

·
Registered
13,047 Posts
Hehe, fajne zdjecia, chociaz wszystko to znam :D No dobra, poza kladka, ktora widac z SKMki, a nigdy na niej nie bylem ;)

·
Registered
4,209 Posts
Super fotki:) Czekam na więcej:)

Jak już wspomniałeś Sopot też mi się wydaje nieco przereklamowany, jednak ma cholernie duży potencjał. Niestety wiele obiektów jest zrobionych z ogromną fuszerą, ale oczywiście są też piękne ulice, którymi byłem zafascynowany:)

Dopieście jeszcze trochę Monciak:) Pozdrawiam:)

·
cubism
534 Posts
Discussion Starter · #8 ·
no troche bardziej Monciaka dopieścić, zgadzam się ;)
A ja mam takie pytanie: ma ktos fotki AquaParku w Sopocie? Byłem tam kilka razy, ale fotek nie robiłem. Na ich stronie też nie ma. Czy ktoś może ma, mógłby pokazać lub zrobić??
Z góry thx za odpowiedz, będę wdzięczny dozgonnie :]
Ok, obiecuję przejść się kiedyś w okolice aquaparku i zrobić parę fotek! na razie nie precyzuję terminu, ale obiecuję że się pojawią:)

·
www.studioimagine.pl
1,228 Posts
Tylko nie wrzucaj aquaparku tutaj ;) Fotki bardzo sympatyczne. W latach 90'tych bywałem w trójmieście co 1-2 tygodnie. Sopot był obowiązkowym punktem programu i właśnie nie okolice M.Cassino. Udało Ci się też trafić na jednej z fotek dom moich znajomych :) Nie oszczędzaj aparatu!!!!

:eek:kay:

·
Fortuna favet fortibus
2,919 Posts
Super wątek. Będąc w Sopocie na wakacjach włóczyłem się po wszystkich uliczkach i te boczne są naprawdę warte zobaczenia. :)

·
cubism
534 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Kolejna bardzo urokliwa uliczka Sopotu, która nie jest bezpośrednią odnogą Monciaka, lecz mimo wszystko znajduję się bardzo blisko niego...

ul. Jana Winieckiego

c.d.n.

1 - 11 of 11 Posts