SkyscraperCity banner

381 - 397 of 397 Posts

·
Registered
620 Posts
Luki, tam i tak idzie w dobrym kierunku, bo swego czasu cała okolica Dęblińskiej i Towarowej porażała. Obecnie nowe wypiera powoli syf, a okolica jeżeli chodzi o mieszkaniówkę jest bardzo perspektywiczna, bo w miarę spokojnie a jednocześnie do centrum 5 minut spacerem.

·
Registered
508 Posts
Luki, tam i tak idzie w dobrym kierunku, bo swego czasu cała okolica Dęblińskiej i Towarowej porażała. Obecnie nowe wypiera powoli syf, a okolica jeżeli chodzi o mieszkaniówkę jest bardzo perspektywiczna, bo w miarę spokojnie a jednocześnie do centrum 5 minut spacerem.
Znam mieszkańców :)
Jeszcze dwa pokolenia 500+ i dobrobytu jaki mamy i może, może coś się zmieni ;)

·
Registered
2,621 Posts
Ta lokalizacja wydaje mi się kontrowersyjna pod jednym względem, jeśli chodzi o podwyższony standard - jak spojrzałem na zdjęcia z góry, to po sąsiedzku będą hale Panattoni.

·
Registered
16 Posts
Myślę, że lokalizacja może być kontrowersyjna pod wieloma względami - salon Skody za płotem, kościół po drugiej strony ulicy (mam na myśli potencjalne pobudki dzwonami).
Ale jednak położenie względem centrum i komunikacji publicznej oraz parku - idealne.

·
Moderator
73,113 Posts
^^Rozreklamują inwestycję tak, że nikt nie zauważy linii kolejowej;) Deweloper potrafi.

·
Registered
620 Posts
Z tym magazynem Panattoni to już jest pewne ? Tam były dość ostre protesty. Była też mowa o jakiejś mieszkaniówce przy Staszica, koło zabytkowego komina. Może powoli rozpocznie się rewitalizacja Konstantynowa... Natomiast jeśli chodzi o kolej, to wcale nie musi być takie złe, przecież całkiem niedaleko planowany jest przystanek kolei metropolitalnej. Biorąc to wszystko razem do kupy negatywy można przekuć na pozytywy :)

·
Registered
35 Posts
Z tym magazynem Panattoni to już jest pewne ? Tam były dość ostre protesty. Była też mowa o jakiejś mieszkaniówce przy Staszica, koło zabytkowego komina. Może powoli rozpocznie się rewitalizacja Konstantynowa... Natomiast jeśli chodzi o kolej, to wcale nie musi być takie złe, przecież całkiem niedaleko planowany jest przystanek kolei metropolitalnej. Biorąc to wszystko razem do kupy negatywy można przekuć na pozytywy :)
Co do kolei to zaczyna się chyba ekranowanie torowisk? W Czeskim Cieszynie widać już takie wynalazki. Dla mieszkańców lepiej ale dla pasażera :sick:

·
Registered
2,621 Posts
Ekrany stawiają tam, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie jest mieszkaniówka. W tym przypadku rzeczywiście będą ekrany - dla budynków na pl. Kościuszki

·
Registered
2,464 Posts

·
Moderator
73,113 Posts

381 - 397 of 397 Posts