SkyscraperCity banner
1 - 20 of 191 Posts

·
A R H I T E C T
16,499 Posts
Discussion Starter · #3 · (Edited)
E un magazin modern. Dar ce-i mai important e ca aici gasesti produse IT de ultima generatie la un pret minim. (Am facut comparatie cu alte magazine de gen si sunt unele produse chiar cu 50% mai ieftine, fara rabat la calitate). Cand am deschis threadul asta m-am gandit ca e bine pentru constanteni sa cunoasca si alte magazine, nu doar mall-uri. Nu trebuie sa ne impresioneze doar ambientul sau arhitectura, ci si serviciile, produsele de calitate si, nu in ultimul rand. pretul...

·
Registered
56 Posts
Dupa cum se stie, www.emag.ro e un magazin online. Faptul ca a aparut fizic in Constanta nu poate decit sa bucure cumparatorii.
Nu comentez reclama lor foarte agresiva si enervanta.
Mai bine sa vedem si alte magazine.

·
Genuine Tatar
12,407 Posts
Eu am cumparat de doua ori de la ei, o data un hard extern si o data telefonul actual.
Sunt multumit.

Recent am vazut un magazin vechi chinezesc pe...Undeva pe Stefan Mihaileanu daca nu ma insel. Ieseam dinspre Piata Grivitei pe Ferdinand si imi apare in stanga, veche, prafuita, comunista..."Magazin chinezesc". :)

·
CONSTANTA
11,873 Posts
Recent am vazut un magazin vechi chinezesc pe...Undeva pe Stefan Mihaileanu daca nu ma insel. Ieseam dinspre Piata Grivitei pe Ferdinand si imi apare in stanga, veche, prafuita, comunista..."Magazin chinezesc". :)
l-am observat si eu de mult. pe vremuri chiar erau chinezi cei care-l tineau. probabil ca tot chinezi sunt si acum:)

·
COMENTATOR SPORTIV
10,148 Posts
Din pacate inca sunt multe persoane care nu-si permit sa cumpere decat lucruri deja folosite, de proasta calitate si uneori inutile..

1 - 20 of 191 Posts