SkyscraperCity banner

1341 - 1360 of 1392 Posts

·
Banned
104 Posts
Cześć,

Jeszcze się tutaj nie przedstawiałem, a na forum jestem już od kilku miesięcy.
Jestem Paweł i najbardziej interesują mnie wątki łódzkie :)

·
Registered
19 Posts
Cześć,
Jestem Mateusz. Forum przyglądam się od jakiegoś czasu, wczoraj postanowiłem się zarejestrować. Głównie przyglądam się sprawom krakowskim, ale interesują mnie też wątki dotyczące innych miast. Lubię przeglądać wątki fotograficzne.
Pozdrawiam wsszystkich serdecznie!

·
Wisienka na torcie
48 Posts
Hej, tu Marcin. Starszy kolega z pracy wrzucał sporo dokonań 100 lat planowania, potem zacząłem tu wchodzić dla wieści z infrastruktury kolejowej... Dzień dobry!

·
Registered
1 Posts
Cześć,

tu Mariusz, jestem z Olsztyna. Od paru lat związany zawodowo z budownictwem (szczególnie drogowym) i od paru lat przeglądam forum. Dziś przez problem z wyświetlaniem nowych postów postanowiłem się zarejestrować :) To chyba znak, żeby zacząć udzielać się na forum!

Pozdrawiam.

·
Registered
74 Posts
Witajcie! Forum czytam od kilku lat. Niestety coś się popsuło w ostatnim czasie i nie wdziałem nowych postów. Stwierdziłem że może z poziomu użytkownika forum będzie ok, no i jestem. I jest ok :)

·
Registered
7 Posts
Witajcie, ja podobnie jak poprzednik, przeglądam forum od kilku lat jako "niezalogowany", ale przez problemy z czytaniem nowych postów postanowiłem się zalogować.

·
Registered
2 Posts
Hej wam, jestem z kilku miast. Tak trochę mikol, ale przedewszystkim wkręcony w latanie(nie tylko lotnictwo), w sumie zacząłem od A4, także ogólnie co mnie interesuje to oglądam. Teraz forum działa w sumie tylko dla zalogowanych, także po kilku dobrych latach może dorzucę coś od siebie, ponieważ żywo mnie interesują określone rzeczy i staram się obserwować ich postęp dosyć często w realnym życiu. Śledzę SSC od bardzo wczesnego nastolatka. Pozdrawiam społeczność.

·
Banned
372 Posts
Cześć wszystkim,
Mam na imię Artur i jestem (już wkrótce z Warszawy), forum przeglądam regularnie od około 5 lat i stwierdziłem, że najwyższy czas zacząć się na nim udzielać.

·
Tanzdiktator
330 Posts
A i ja się przywitam. Od kilku lat przeglądam forum jednak z racji wykonywanego zawodu jestem w stanie kilka fajnych fotek strzelić.
Aleksander, z zawodu inżynier budownictwa jednak rzuciłem branże i obecnie jestem kierowcą "gruszki" i "czteroośki" na budowach w Warszawie.

·
Registered
1 Posts
Witajcie. Jestem Łukasz, taki lokalny społecznik, mam za sobą kilka lokalnych projektów internetowych, które niestety nie przetrwały czasów facebooka i darmowych blogów. Dawniej bydgoski Fordon, aktualnie bydgoskie Błonie.

·
Registered
111 Posts
Cześć! Z tej strony Paweł. Po latach czytania forum postanowiłem zarejestrować się i w miarę możliwości brać czynny udział. Kiedyś Polesie Lubelskie a obecnie warszawska Praga Północ.

·
Registered
1 Posts
Cześć wszystkim, mam na imię Patryk i jestem z Wrocławia. Zapraszam na PRIV wrocławian i nie tylko. Chętnie pogadam o WROCKU 🙂

1341 - 1360 of 1392 Posts